Tavsiyeforumu sorularınızı cevaplıyor. Canlı yayın Soruları Buraya Lütfen

Deimos Çevrimiçi

Deimos

VIP
6 Nis 2018
823
Aslında biz yeldoş ile hep 3 oda 1 salon evde otururuz zira öyle derli toplu olmak gibi bir takıntımız olmadığı için ''Şurda dursun'' mantığında ütü masasıydı vırt zırt gibi şeyleri odalardan birisinde tutarız. Birisi misafir odası, diğeri yatak odamız zaten. Bu durumda o bahsettiğim vırt zırt odasını senin dediğin gibi stüdyo ortamına çevirebilir ve böylece hem daha profesyonel hem de sürekli söküp takıp toplamakla uğraşmayacağım bir düzen oturtabilriim diye düşünüyorum.

Bende paneli kırık tv çoktur o nedenle 1-2 tanesinin daha hücre yapılarını söküp duvarlara hareketli aparat ile monte edip ışık kırılmalarının önüne geçebilriim zira dün dikkat ettim elimden dolayı sürekli yüzüme gölge düşmüş, elim kolum da durmuyor ki maşallah :kop

Ses için harici bir mikrofon şart, izledikçe bunu anladım. Ayrıca galaxy S4 ü PC ye web cam olarak bir şekilde adapte etmem lazım :ok

Zamanla hallederiz be kardeşim :ok
Yanına gelirsem bir gün Hallederiz :ok Arkaya Green Box (Yeşil Perde) Sonra istediğin fonu at arkaya :kiskis , S4 olmaz abi Senin ihtiyacın

Geri
Üst Alt