Tavsiyeforumu sorularınızı cevaplıyor. Canlı yayın Soruları Buraya Lütfen

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Kardeşim siz konu seçin, benim de bildiğim bir konu olsun yeter, ne zaman isterseniz yenisini yaparız. :ok

Hep teknoloji konuşmak zorunda değiliz ;)

Biraz Ümit Besen, Biraz Şahin 1.6S, sonra gel gönül tınısını kes ;)
:hihitam bağcılar işi oldu abi :))) sohbetin güzel abi:cal

Agababangida Çevrimdışı

Agababangida

Yeni Üye
16 May 2018
45
SoundBar olarak JVC altına DENON DHT-T110 bulup almayı düşünüyorum.

Başka F/P önerilerinede açığım.

Benerivo Çevrimdışı

Benerivo 

Aktif Üye
20 May 2018
201
42
USB ve hdmi çıkışları var subwooferin, yine de bir media markt ı bir arayın derim, yada mağazada görme şansınız var ise daha iyi olur, hem ses kalitesini de test etmiş olursunuz.

Bu sabah itibari ile ₺799 olmuş ama ben performansını beğenmedim. Onun yerine LG SJ3’ü çok çok daha başarılı buldum. Fiyatı da ₺499 satın değil ama takibe aldım :)

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Kardeşim paneli kırık bir televizyonun hücre kısmını söküp, filmcilerin kullandığı homojen ışık bantlarından yaptım kendime, Galaxy S4 ve laptop kamerası ile iş yapıyoruz ancak bu kadar oluyor :kiskis
Buradan Sota başkana bir ufak gönderme var sanki, üstadım.:kiskis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Buradan Sota başkana bir ufak gönderme var sanki, üstadım.:kiskis

Vallahi aklımdan geçmemişti öyle bir şey :kiskis

Biz birbirimizi biliriz, kendisi ile gırtlak gırtlağa gelecek şekilde tanışıp sonradan kardeşlik bağı kurduk, İmkanı olduğunu bilsem çökerim tepesine de neyse :kop

Bizim gönlümüz güzel Volkan kardeşim (Forumca hepimizden bahsediyorum) gerisi olur gider nasipse :ok

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Kardeşim paneli kırık bir televizyonun hücre kısmını söküp, filmcilerin kullandığı homojen ışık bantlarından yaptım kendime, Galaxy S4 ve laptop kamerası ile iş yapıyoruz ancak bu kadar oluyor :kiskis

Buna rağmen muazzam bir başarın var abi ve bilgin belkide çoğu insanda olmayan şeylerle mevcut aslında home ofiste olabilir araştırmak lazım sadece yayınları yapacağın zaman odaya geçersin odada tamamen ofis havasında olsa yeter

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Buna rağmen muazzam bir başarın var abi ve bilgin belkide çoğu insanda olmayan şeylerle mevcut aslında home ofiste olabilir araştırmak lazım sadece yayınları yapacağın zaman odaya geçersin odada tamamen ofis havasında olsa yeter

Aslında biz yeldoş ile hep 3 oda 1 salon evde otururuz zira öyle derli toplu olmak gibi bir takıntımız olmadığı için ''Şurda dursun'' mantığında ütü masasıydı vırt zırt gibi şeyleri odalardan birisinde tutarız. Birisi misafir odası, diğeri yatak odamız zaten. Bu durumda o bahsettiğim vırt zırt odasını senin dediğin gibi stüdyo ortamına çevirebilir ve böylece hem daha profesyonel hem de sürekli söküp takıp toplamakla uğraşmayacağım bir düzen oturtabilriim diye düşünüyorum.

Bende paneli kırık tv çoktur o nedenle 1-2 tanesinin daha hücre yapılarını söküp duvarlara hareketli aparat ile monte edip ışık kırılmalarının önüne geçebilriim zira dün dikkat ettim elimden dolayı sürekli yüzüme gölge düşmüş, elim kolum da durmuyor ki maşallah :kop

Ses için harici bir mikrofon şart, izledikçe bunu anladım. Ayrıca galaxy S4 ü PC ye web cam olarak bir şekilde adapte etmem lazım :ok

Zamanla hallederiz be kardeşim :ok

Geri
Üst Alt