Tavsiye Forumu Logo Çalışmam

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,255
Kalenderadam Kalenderadam, eline saglik hocam
Neden kizalim forumu dusunmus emek gostermissiniz. :clap2

Logo calismasi aklimizdaydi Bugun,yarin derken surekli oteledik.

Logo isinide aradan cikaralim konusu acilmisken.

Evet forumdaslar yorumlari , fikirleri alalim.

Kalenderadam Çevrimdışı

Kalenderadam

Aktif Üye
13 Eki 2018
203
40
Kalenderadam Kalenderadam, eline saglik hocam
Neden kizalim forumu dusunmus emek gostermissiniz. :clap2

Logo calismasi aklimizdaydi Bugun,yarin derken surekli oteledik.

Logo isinide aradan cikaralim konusu acilmisken.

Evet forumdaslar yorumlari , fikirleri alalim.
Ayağımın tozuyla gelir gelmez ilk dikkatimi çenen logonun olmaması beni böyle bir tasarıma itti. Ben bu işi hobi olarak yapmaktayım isteğe bağlı olarak zamanla farklı logolar ortaya çıkarmaya çalışırım.

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
40
Eyer kızmazsanız forum için logo çalışması yaptım.

tavsiteforumu_2.png
tavsiyeforumu_1.png
renkler degıstırılebılınır mı sanki?:alala

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Kalenderadam Kalenderadam hocam F harfi facebook logosunu andırıyor, sorun olmasın? :alala:sirit
Bunu yazmak için aşağılara iniyordum ki, yazılmışı varmış... :kas

Bana da, facebook'u çağrıştırdı ayrıca sıhhi tesisatçı arması gibi geldi ilk bakışta... Şahsen beğenmedim ama emeğine de saygılarımı sunuyorum, tasarımcı bey... :uzgun

Forum logosu ile şöyle komik (bana göre tabi) bir anım var, yazmadan geçemiiciiim... :hihi

2014 yazında Mazda Garaj forumunu kurduğumuzda, grafik tasarımcı arkadaşıma logo lazım tasarlar mısın? dediğimde, hemen eline aldı telefonu ve "kolayı var, yaz google amcaya sana bir sürü logo örneği versin ne uğraştırıyorsun" dedi... Bende sesimi çıkartmadım, olmayan bir logoyu google'da bulamayınca gözüne far tutulmuş tavşan gibi kalakaldı... :sopa

Sıfırdan forum kurmuşuz, logosu ne arasın google'da dedim.:cal

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Kalenderadam Kalenderadam, böyle güzel olmuş işte elinr sağlık , Facebook harf patentini mi almış sanki amaaan boşver :hihi hem 100 yıllık kulüpler logosunu armasını değiştiriyor yarın daha iyisi yapılır değiştirilir. bence anket açılsın yetenekli arkadaşlar birkaç örnek çalışma yapsın ve seçilsin, atıyorum 1 ay süresi olsun, kazanan üyeyede 1 yıl boyunca sınırsız teknik destek sunulur forumdan :gul

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri