tansiyon aleti tavsiye

C Çevrimdışı

coolwhisper 

Aktif Üye
8 Mar 2019
235
56
Sn.ataseven ben uzun zamandır tansiyon hastasıyım.İlk zamanlar mekanik olan koldan ölçenini kullandım.Sonra o eskiyince pilli dijital Omron marka koldan ölçen aldım,4 tane de şarzlı pil aldım10 seneye yakındır sorunsuz kullanıyorum.Tavsiye ederim.Gerçi elektronik aletlerde bazen belli olmuyor,kimisi kısa sürede bozuluyor,kimisi uzun süre dayanıyor.Geçmiş olsun.
bende de 10 seneden fazladır yaklaşık 15 senelik omron koldan ölçen var, kayınpederle beraber o zaman toptancıdan almıştım, pek kullanmıyorum ben ihtiayç yok ama kayınpeder sık sık kullanır, her iki cihazda halen aktif olarak çalışmaktadır.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
anladığım kadarıyla kimse bilekten ölçen modelleri önermiyor biz yıllarca braun bilekten ölçerli modelini kullandık. demekki hata yapmışık şimdi tavsiyeler üzerine koldan ölçer modellere yöneldim. birde ateş ölçer alayım diyorum malum dandik marka aldık(kasımda 99 tl aldık) durduğu yerde bozuldu servise göndermek bile istemiyorum toplam 9-10 ölçüm yapmış cihaz kutusunda durduğu yerde bozuldu.
Braun Thermoscan IRT 6520 kullanıyoruz
Kulağa doğru yerleşim yaptığınız müddetçe ölçümleri tam veriyor.

Screenshot_20230525_103809_Hepsiburada.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
bu ateş ölçerin fiyatı ateşimi çıkardı.türk tl sı nerelere gelmiş .ağam bizimle eğleniyor.ne olacak herkes hayatından memnun yola devam.
Zamanında aldık attık. Zaten finansal okur yazarlığı olan bireyler 2018 yılında sonra düşük faizli, yüksek meblağlı krediler çekerek paralarını mala gömdüler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bizde braun bilekten ölçer var, bize her gelen "bunlar işe yaramaz" der dururdu.2004 yılında annem hastaneye yattığında götürüp hemşirelere sordum "bu nasıldır" diye ,hangi hemşireye gösterdiysem ya bu marka veya başka marka mutlaka bilekten ölçer olan vardı.Bu arada cihaz halen çalışıyor,tık demedi daha.İşimiz bitince pilleri çıkartırız hep :)

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
İyi markaların fiyatları kafayı sıyırmış olduğundan bende bunları aldım yeni geldi ilk denemeleri yaptım fena değiller.
1)Medisana Alman Tasarım Alından ve Kulaktan Temassız Ateş Ölçer 48613.
2)Mesilife AS-35A Tansiyon aleti tam Otomatik Üst Koldan Ölçer.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
İyi markaların fiyatları kafayı sıyırmış olduğundan bende bunları aldım yeni geldi ilk denemeleri yaptım fena değiller.
1)Medisana Alman Tasarım Alından ve Kulaktan Temassız Ateş Ölçer 48613.
2)Mesilife AS-35A Tansiyon aleti tam Otomatik Üst Koldan Ölçer.

Sana zahmet ürünleri kullandıktan sonra konularını açar mısın.:mutlu

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri