tansiyon aleti tavsiye

Y Çevrimdışı

Yasin578

Yeni Üye
1 Eki 2018
18
27
Manuel alıp ölçüm öğrenin en sağlıklı sonucu alırsınız. Ben hemşireyim aileme öğrettim hepsi ölçüm yapıyor sadece tansiyon çok düşün olunca duyamazsınız

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
Manuel alıp ölçüm öğrenin en sağlıklı sonucu alırsınız. Ben hemşireyim aileme öğrettim hepsi ölçüm yapıyor sadece tansiyon çok düşün olunca duyamazsınız
Benim tansiyon çok düşük küçük tansiyon 3-4 arası en son kardiyoloji doktoruna muayeneye gittiğimde olmaz o kadar dedi 4.5 çıkmıştı :)

C Çevrimdışı

Cihan06

Aktif Üye
11 Eki 2018
97
O zaman duyamazsın hocam dijitale devam. Allah sağlıklı ömür versin :)
Amin hocam hepimize sağlıklı ömürler diliyorum çantamda sürekli şeker taşıyorum malum yüksek tansiyona ilaç var ama düşük tansiyona yok bazen bayılacak gibi oluyorum lisedeyken bayıldım doktor ihtiyacın olsun olmasın üç dört saatte bir tatlı bir şeyler ye demişti dijitale devam o zaman :)

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Microlife BP B1 Classic Tam Otomatik Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti
Bu nasıldır f/p diyebilir miyiz ? Uygun bişey bakıyorum, yorumları her sitede güzel gözüküyor☺️

Not; geçende görmüştüm bu cihazı, bu konuyuda tekrar okuyunca oXyGeN oXyGeN microlife markasından bahsedince bı kere daha benim için oklar bu markaya döndü ☺️

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
560
Microlife BP B1 Classic Tam Otomatik Üst Koldan Ölçer Tansiyon Aleti
Bu nasıldır f/p diyebilir miyiz ? Uygun bişey bakıyorum, yorumları her sitede güzel gözüküyor☺️

Not; geçende görmüştüm bu cihazı, bu konuyuda tekrar okuyunca oXyGeN oXyGeN microlife markasından bahsedince bı kere daha benim için oklar bu markaya döndü ☺️
Microlife'ın çoğu ürününü önerebilirim fiyat performans noktasında ama bu model için bilgim yok. Marka önemli ama model bazlı problemli ürünler olabiliyor.

Model seçerken öneri listelerini kullanılabilirsiniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Microlife'ın çoğu ürününü önerebilirim fiyat performans noktasında ama bu model için bilgim yok. Marka önemli ama model bazlı problemli ürünler olabiliyor.

Model seçerken öneri listelerini kullanılabilirsiniz

Turkiye onaylı bütçeye göre 2 tane buldum ;

Edit; gitti gidiyorsa daha ucuz mevcut;

Acaba nasıl ? yada hangisi ? gitti gidiyor aynı gün kargo veriyo Trendyol girersem belki 1 haftaya gelir

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
560
Turkiye onaylı bütçeye göre 2 tane buldum ;

Edit; gitti gidiyorsa daha ucuz mevcut;

Acaba nasıl ? yada hangisi ? gitti gidiyor aynı gün kargo veriyo Trendyol girersem belki 1 haftaya gelir
İkisi de sadece pilli sanırım. Sizin için yeterli ise bence ikisi de kullanılan modeller.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri