tansiyon aleti tavsiye

B Çevrimdışı

baran5454 

Süper Üye
14 Kas 2019
560
Çok teşekkürler o listeyi iyiki attın, belki bunlarda giriş seviyesi ama onay almış ürün, hiç onay almayan veya bu listteye girmeyenden daha iyidir sanırım.
En azından güvenilirliği hakkında veriler var diyelim. Diğerlerine göre. İlk liste eski 2012 yılında yapılmış ve diğer yabancı kaynaklardan o yıllarda ülkemizde satılanlar göre belirlenmiş. O yüzden farklı modeller için diğer yabancı sitelerden kontrol etmek lazım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
En azından güvenilirliği hakkında veriler var diyelim. Diğerlerine göre. İlk liste eski 2012 yılında yapılmış ve diğer yabancı kaynaklardan o yıllarda ülkemizde satılanlar göre belirlenmiş. O yüzden farklı modeller için diğer yabancı sitelerden kontrol etmek lazım.
Ya rahatsızim PC ye bakmıyorum telefondan pek bsiey anlamadım , attığın PDF den ilerledim

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
IMG_20210422_1311197d286200b171a0c8.jpg

16190916285009086588132524722305.jpg

n
Ürün geldi ve ilk kullanımım güzel.
Plastik kalitesi biraz düşük ama fiyatına göre iyi bir cihaz diyebilirim. Tarih ve saat ayarı yok
30 tane hafızada kayıt var.
Tek tuş mevcuttur bu nedenle geçişler bazen sıkıntı olabiliyor ?
157 liraya da bu kadar olur diyebiliriz ?

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,239
62
Hayırlı olsun,güle güle kullan.Bizim evde omron var,5-6 yıldan fazladır kullanıyoruz.Fazla kullanınca pilleri çabuk bitiyor 4 pilli olmasına rağmen.Ben 4 tane şarjlı pil ve şarj aleti aldım,bittikçe şarj ediyorum.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hayırlı olsun,güle güle kullan.Bizim evde omron var,5-6 yıldan fazladır kullanıyoruz.Fazla kullanınca pilleri çabuk bitiyor 4 pilli olmasına rağmen.Ben 4 tane şarjlı pil ve şarj aleti aldım,bittikçe şarj ediyorum.
Ya bütçe nedeni ile bunu almak zorunda kaldım, eşimde tansiyon oynamaları var, komşudan bı iki kere aldık ama malum pandemi fln içimize sinmedi. Aynen 4 pilli adaptörlü olanlar daha avantajlı ilerde adaptöre çevirim diye düşünüyorum ☺️

A Çevrimdışı

aysecelik

Yasaklı Üye
21 Eki 2022
7
33
Tansiyon aletim ölçün yapınca ısınıyor normal mi anlamadım bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
tansiyon aleti almayı düşünüyorum daha önce braun bilekten ölçer kullanmıştık(ailecek)bozuldu.şimdi yenisi almak gerekti gene bilekten ölçremi alayım yoksa koldan ölçermi alayım birde çok pahalı ürünler var sizce hangi marka ve modeli alayım.teşekkürler.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
tansiyon aleti almayı düşünüyorum daha önce braun bilekten ölçer kullanmıştık(ailecek)bozuldu.şimdi yenisi almak gerekti gene bilekten ölçremi alayım yoksa koldan ölçermi alayım birde çok pahalı ürünler var sizce hangi marka ve modeli alayım.teşekkürler.
Koldan ölçer alın daha sağlıklı uygun olanı alın. pahalıda olsa benzer malzemeler ile üretilen ürünler marka farkı var sadece

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,740
Bozuldu derken hava cebi mi kaçırıyor, pompa mı basmıyor?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri