Superonline Kampanyaları ve Paketleri Hakkında

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Merhaba bulunduğum lokasyonda fiber altyapı olmadığı için taşındığımızda 25 fiberi bırakıp 8 mbit adsl kabul etmek zorunda kaldık, meğerse vdsl 50 mbite kadar destekliyormuş bina çok sonra öğrendik. Türk netten sorgu yaptım 16ya kadar verebilirim deyince süperonline 35 e kadar vdsl i ilk 6 ay 106 sonra 116 liraya kabul ettik 1 yıl tahahhütle

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Aslında gittiğiniz yerde fiber olmadığı için cezasız da ayrılabilirdiniz.. bende bir önceki mesajda sormuştum.. Ocak sonu başladık .

İlk yıl 99 . İkinci yıl 109 olacak . Uçuran fiber .. akşam 6 ya kadar 25mb. Akşam 6 dan sabaha da 100mb

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba bulunduğum lokasyonda fiber altyapı olmadığı için taşındığımızda 25 fiberi bırakıp 8 mbit adsl kabul etmek zorunda kaldık, meğerse vdsl 50 mbite kadar destekliyormuş bina çok sonra öğrendik. Türk netten sorgu yaptım 16ya kadar verebilirim deyince süperonline 35 e kadar vdsl i ilk 6 ay 106 sonra 116 liraya kabul ettik 1 yıl tahahhütle
Yerinizde olsam Superonline VDSL almazdım.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Aslında gittiğiniz yerde fiber olmadığı için cezasız da ayrılabilirdiniz.. bende bir önceki mesajda sormuştum.. Ocak sonu başladık .

İlk yıl 99 . İkinci yıl 109 olacak . Uçuran fiber .. akşam 6 ya kadar 25mb. Akşam 6 dan sabaha da 100mb
Ceza falan yoktu zaten de geldiğimiz yerde fiber olmayınca bir daha şirket değiştirmekte uğraşmak istemedik sizin kampanya gayet güzel güle güle kullanın, ben de buraya gelmeden önce 25 mbit artı full paket tcell tv için 80 lira civarı ödüyordum, fiyatlar arttı malum bu piyasada çok iyi olmuş sizin paket

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ceza falan yoktu zaten de geldiğimiz yerde fiber olmayınca bir daha şirket değiştirmekte uğraşmak istemedik sizin kampanya gayet güzel güle güle kullanın, ben de buraya gelmeden önce 25 mbit artı full paket tcell tv için 80 lira civarı ödüyordum, fiyatlar arttı malum bu piyasada çok iyi olmuş sizin paket
Çok iyi fiyatmış, paket ve hıza göre...
Süperonline Adsl ve Vdsl kazık fiyattan başka birşey değildir.
Reel olarak bakarsak, bütün markalar aynı şeyi yapıyor, denk düşürebilmek lazım.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Çok iyi fiyatmış, paket ve hıza göre...

Reel olarak bakarsak, bütün markalar aynı şeyi yapıyor, denk düşürebilmek lazım.
Abi bu bahsettiğim 1 yıl önceki fiyat, 6 yıldır kullanıyordum her yenileme dönemi carlayıp bir şekilde indirimi kapıyordum, şimdiki piyasaya göre buna da şükür dedirttiler maalesef

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Süperonline Adsl ve Vdsl kazık fiyattan başka birşey değildir.
Yapacak bir şey yok fiber altyapı olmayınca, hepsine baktım Türk net 85 liraya 16 ya kadar veriyordu onlarda modem kirası da var galiba, ttnet zaten almam başka alternatif de kalmıyor pek

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Hız iyiymiş en azından, umarım böyle devam eder.

hiz203f166c2c032208.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt