Superonline Kampanyaları ve Paketleri Hakkında

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ben indirme ile de test ettim Microsoft store 30 mbit/sn, steam 4.2 mbyte/sn skor verdi. Zaten 35 için alabileceğimiz max indirme 4.4 mbyte gibi, benim açımdan sıkıntı yok şimdilik her şey yolunda, teşekkürler ilgine
Rica ederim, aldığın hızlar doğru, ben de 35 için 4 mb/sn civarını görüyorum en fazla.

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Evet hocam eskiden 59 liraya bile giriş paketi TV plus ve düşük hızlı fiber veriyormuş.. benim de isim altyapı sinyal işi Ocak ayına kalınca böyle oldu .. zam gelmiş.. artı birde eski cazip kampanyalı bitirdi dediler .. yoksa bende türknet e verdiğim 85 90 a hem yüksek hız hem TV plus full beklentim vardı. Burda ise sadece nete 99 ile başladık.. 20 lira full pakete istediler almadim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yine de daireye kadar gerçek fiber almaya başladık .. akşam 6 dan sabah 6 ya 100 MB iyi geliyor..

IMG_20210131_121047.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Benim de 100'lük pakete geçiş yapasım var fakat 1 yıl daha taahhütüm var.
Taahhüt üstüne taahhüt versem mi bilemedim.
Fiyat uygunsa vermeni tavsiye ederim, her geçen gün fiyatlar artıyor ve artacak maalesef.

Beni arayıp şu anki tarife ve fiyat ile iki yıl taahhüt verir misiniz? Deseler, atlarım hemen.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Fiyat uygunsa vermeni tavsiye ederim, her geçen gün fiyatlar artıyor ve artacak maalesef.

Beni arayıp şu anki tarife ve fiyat ile iki yıl taahhüt verir misiniz? Deseler, atlarım hemen.
Şu an 35 megabit 105 TL oldu.
24 aylık taahhüt vermiştim.
İlk 12 ay 99.90, ikinci 12 ay 105 TL.

Şimdi baktım, 100 megabit tarife ucuza kalmamış.
Gündüzleri 25, akşamdan sabaha 100 olan tarife var o da işime gelmez.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
benim burda fiber yok dsmart internet kullanıyorum (ev telefonu kablosundan).1 ay sonra tahüt bitiyor hangi internet sağlayacısına geçsem acaba.(dsmarttan memnun değilim).

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
benim burda fiber yok dsmart internet kullanıyorum (ev telefonu kablosundan).1 ay sonra tahüt bitiyor hangi internet sağlayacısına geçsem acaba.(dsmarttan memnun değilim).
Altyapı varsa Türksat kablonet.
Yoksa, altyapı kiralayan firmalardan birini taahhütsüz olarak deneyin.
Olmadı bir yerden kablosuz internet çekin. (Maliyetlidir.)

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Şu an 35 megabit 105 TL oldu.
24 aylık taahhüt vermiştim.
İlk 12 ay 99.90, ikinci 12 ay 105 TL.

Şimdi baktım, 100 megabit tarife ucuza kalmamış.
Gündüzleri 25, akşamdan sabaha 100 olan tarife var o da işime gelmez.
Çok uygun da değilmiş ama yaza bu fiyatlar kalmaz sanki... Tv ile 10 mbit (pandemi nedeniyle 24-35 mbit veriyor sağolsun) Superonline interneti 75 liraya kullanıyorum özellikle bu fiyata hızından ve dört kişinin aylık 500 gb'lara varan kullanımını düşününce çok memnunum. Temmuz ayını bekliyorum.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Çok uygun da değilmiş ama yaza bu fiyatlar kalmaz sanki... Tv ile 10 mbit (pandemi nedeniyle 24-35 mbit veriyor sağolsun) Superonline interneti 75 liraya kullanıyorum özellikle bu fiyata hızından ve dört kişinin aylık 500 gb'lara varan kullanımını düşününce çok memnunum. Temmuz ayını bekliyorum.
100'lük tarife 129 lira.
99 liraya dediğim tarife var, o da gündüzleri 35'den 25'e düşmeme neden olacak.
Fiyatların yükseleceğini ben de düşünüyorum ama o fiyat seviyesine de çıkasım yok.
Belki seneye başka firmaya geçerim.
Millet VDSL ile aynı fiyata benden yüksek hız alıyor.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Altyapı varsa Türksat kablonet.
Yoksa, altyapı kiralayan firmalardan birini taahhütsüz olarak deneyin.
Olmadı bir yerden kablosuz internet çekin. (Maliyetlidir.)
alt yapı varmı bilmiyorum eski ev telefonu hattından alıyorum interneti .alt yapı olup olmadığını nerden anlayacağız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt