Sunny Prime Tv Stick ( Lisanslı ) Tam bir f/p ürünü

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
elimdeki h96 cihaz kendi kendine elektriği kesmeye başladı (adaptörü değiştirdim gene aynı)bende yeni bir cihaz alayım diyorum almışken bu stick tarzı bir şey olsun diyorum amacım ıptv extreme gibi programlarından birini kurup seyretmek ne tavsiye edersiniz ustalar.cevaplar için şimdiden teşekkürler.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
elimdeki h96 cihaz kendi kendine elektriği kesmeye başladı (adaptörü değiştirdim gene aynı)bende yeni bir cihaz alayım diyorum almışken bu stick tarzı bir şey olsun diyorum amacım ıptv extreme gibi programlarından birini kurup seyretmek ne tavsiye edersiniz ustalar.cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Stick cihaz istiyorsan şuan alınabilir en uygun cihazlar Sunny Prime Stick ve Realme 4K Smart Google Tv Stick, ikisinden birini tercih edebilirsin.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Eskiden Amlogic Y serisi çiplerde işlemci çekirdeklerini kırpmazdı. Bu biraz can sıkıcı.

T Çevrimdışı

Taktun

Yeni Üye
2 Ara 2020
15
49
Piyasa da faturasız 1000 tl google tv varken bu cihaza bu paraları vermek... İyi düşünmek lazım

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
ikiside aynımı acaba özellik bakımından siz alıyor olsanız hangisini tercih ederdiniz.teşekkürler.
Tüm özellikleri aynıdır, işlemciden tutunda ekran kartına kadar. Tek bir yerde fark var Sunny Prime 16gb Realme 8gb hafızaya sahip. Hafıza önemli değilse hangisinin fiyatı uygunsa onu alırdım.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Bence faturasız bir cihaz almak için iyi düşünmek lazım ?
ben yıllardır uydu alıcılarını faturasız 2 el ve sıfır alıyorum bir sorun çıkmadı şimdiye kadar .h96 tv boxuda izmirden elden sıfır almıştım 3 yıldır falan kullanıyordum son günlerde cihaz durduk yere birden elektriği kesiyor ön panelde ışık sönüyor.adaptörü söküp takınca arkasından açılıyor.sıfır adaptör aldım taktım gene aynı yapıyor sorun nerden kaynaklanıyor anlamadım eğer yaptırabilirsem 1000 tl paradan kurtulmuş olurum.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
ben yıllardır uydu alıcılarını faturasız 2 el ve sıfır alıyorum bir sorun çıkmadı şimdiye kadar .h96 tv boxuda izmirden elden sıfır almıştım 3 yıldır falan kullanıyordum son günlerde cihaz durduk yere birden elektriği kesiyor ön panelde ışık sönüyor.adaptörü söküp takınca arkasından açılıyor.sıfır adaptör aldım taktım gene aynı yapıyor sorun nerden kaynaklanıyor anlamadım eğer yaptırabilirsem 1000 tl paradan kurtulmuş olurum.
Cihaz H96 pro plus mı?

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Google Tv Chromecast ANDROİD TV BOX 10. NETFLİX 4K LİSANSLI 5Ghz bu cihaz nasıl acaba 1000 tl civarı bulursam alınır mı?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt