Sunny Prime Tv Stick ( Lisanslı ) Tam bir f/p ürünü

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
hocam üzüldüm gerçekten.
ben botech wzone iki aydır kullanıyorum kumandasının çekmeme olayı imkansız yorganın altında bile algılıyor.
Netflixte donma takılma atma kesinlikle yok yağ gibi akıyor.
sadece %80ni dolu 2 tb harddiskimi takınca içindeki dosyaları taraması uzun sürüyor buda hdd kaynaklı.
sizin cihazda donma takılma algılamama olmamalı isterseniz servise yollayın para iadesi veya değişim isteyin
Yani gerçekten Sunny bir konuda şaşırtır diye düşünmüştüm ama adamlar 3. sınıf teknoloji sirketi olmaktan ileri gidemezler cidden. Vestel TV’mdeki netflix cayır cayır akıcı ama bu rezalet. Silip tekrar yüklemeyi deneyeceğim.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Yaklaşık 20 günlük kullanım deneyimimi aktarayım. Kesinlikle memnun değilim!
Öncelikle, uygulamalardan(özellikle netflix) atıyor, donuyor, takılıyor.
Diğer bir sorun da kumandası çekmiyor. Kumandanın amacı uzaktan kullanmak değil mi? Sene 2022 heriflerin cihazının kumandası çekmiyor ya şaka gibi. Demek ki neymiş. Marka cihazlardan şaşmamak lazımmış..
Cidden şaşırdım hocam, hali hazırda sizin cihazı kullanan 2 arkadaşım ve çok memnunlar cihazdan. Hiç böyle bir sıkıntı yaşamadılar, sizin cihaz sorunlu olabilir ? önce bi sıfırlayın bakalım olmazsa iade edin. Aslında markayla alakası yok, yani sunny nin cihazı değil, lemon lemon arkadaşımızın kullandığı botech cihazıyla aynı üreticinin cihazı.

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Cidden şaşırdım hocam, hali hazırda sizin cihazı kullanan 2 arkadaşım ve çok memnunlar cihazdan. Hiç böyle bir sıkıntı yaşamadılar, sizin cihaz sorunlu olabilir ? önce bi sıfırlayın bakalım olmazsa iade edin. Aslında markayla alakası yok, yani sunny nin cihazı değil, lemon lemon arkadaşımızın kullandığı botech cihazıyla aynı üreticinin cihazı.
Aynen öyle hocam Botech wzone ve sunny prime tv aynı firma tarafında üretiliyor. seirobotics, hatta piyasadaki bir çok kutuyu bu firma üretiyor. üzerine farklı bir marka basılıp satılıyor. Muhammet Sarıçam Muhammet Sarıçam siz cihazı sıfırlayın düzelmezse servis kaydı açıp yollayın. büyük ihtimal para iadesi veya değişim yaparlar. kumandanın çekmemesi normal değil

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Abi tv kaynaklardan android box’dan normal tv’ye alınca bu cihaz kendini kapatıyor mu?

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,153
Fişi çekip taktım düzeldi gibi şuan. Bayağı da ısınmış cihaz. Asıl sorun bu ısı olayı galiba
Bu cihazlar çok ısınıyor, en büyük sorunları bu aslında. Ben benim cihazın altına fan taktım mesela öyle kullanıyorum, daha önce cihaz aşırı ısınınca kasılmalar oluyordu, altına fan takınca kasılmalar gitti. Mi Box S kullanıyorum bende bu arada.

P20119-165938.jpg

Bu fan ucuz bilgisayar kasası fanıdır, her hangi bir usb kablo ile bu fanın kablolarını koparıp bağladım ? çift taraflı bant ile fanı zemine cihazıda fana sabitledim mis, cihaz hiç ısınmıyor ? bu tür işlerle uğraşmak istemeyenelerde ufak laptop soğutucusu alıp kullanabilir ?

lemon Çevrimdışı

lemon

Aktif Üye
31 Eki 2020
416
37
Bu cihazlar çok ısınıyor, en büyük sorunları bu aslında. Ben benim cihazın altına fan taktım mesela öyle kullanıyorum, daha önce cihaz aşırı ısınınca kasılmalar oluyordu, altına fan takınca kasılmalar gitti. Mi Box S kullanıyorum bende bu arada.

P20119-165938.jpg

Bu fan ucuz bilgisayar kasası fanıdır, her hangi bir usb kablo ile bu fanın kablolarını koparıp bağladım ? çift taraflı bant ile fanı zemine cihazıda fana sabitledim mis, cihaz hiç ısınmıyor ? bu tür işlerle uğraşmak istemeyenelerde ufak laptop soğutucusu alıp kullanabilir ?
benim cihazda ısınıyor normal kullamıma etkisi pek olmuyor benim hdd çok yoruyor cihazı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34

P20119-165938.jpg

image1619ff3319041b4f.jpg

bende durum bu

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
belirli bir süre sonra dinlenme moduna geçer 15 dakika olması lazım
Menüde enerji tasarrufu yazıyor. Oradan mı ayarlanıyor acaba. 24 saat sonra ekranı kapat şeklindeydi. 15 dakikaya ayarladım. İşlem yapılmayınca mı kapatıyor yoksa her halükarda mı merak ettim

Şöyle bir ürün alıp daha rahat bir yere koyabilirsin cihazı. Bunların 30cm ve 1 metrelik olanları var. Bir ucu erkek bir ucu dişi hdmı kablo

images-7e29b1252ee72458c.jpg
Alacağım bundan abi

Geri
Üst Alt