Sunny Prime Tv Stick ( Lisanslı ) Tam bir f/p ürünü

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
bu cihazda kaçak et (ıp tv )sorunsuz çalışırımı acaba
Sağlıklı bir internet alt yapısında ve alınan serverın sağlam bir yerden olması durumunda IpTv en dandik tv box cihazında bile sıkıntısız çalışır. Şöyle birşey söyleyeyim sistem gereksinimi gibi olsun ? en eski işlemci ve ekran kartlı 1gb ram 4gb hafızalı bir cihazda bile IpTv sıkıntısız çalışır. Kablosuz bağlantıda 5ghz bağlantı, 5ghz yoksa kablolu bağlantı daha mantıklıdır.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Fiyat gittigidiyorda 779 TL ye düşmüş satıcı Teknosa, bonus flashtan gittigidiyor kampanyası ile katılıp bonus kart ile alırsanız 50 TL de bonus kazanırsınız.

S20516-021518.png

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Gaza geldim sabah sabah siparişi verdim ? cihaz bana 689 TL ye geldi arkadaşlar.

Garanti Bonus kartı olanlar Bonus Flash uygulamasından şu iki kampanyaya katılsın.

S20516-070047.jpg

S20516-070104.jpg

Katıldıktan sonra Gittigidiyorda ödeme seçeneğini Garanti Pay ile yaparsanız bu iki kampanyadan toplamda 90 TL bonus kazanıyorsunuz arkadaşlar. Ödemeyi Garanti Pay ile yapmazsanız 55 TL bonus kazanırsınız. Garanti Pay ile yaparsanız 90 TL kazanıyorsunuz, bu detayı atlamayın.

Ayrıca Gittigidiyorda 100 tl üzeri alışverişe 25 tl de kupon yüklüyor hesabınıza, buda eşantiyon olsun ?

S20516-065536.jpg

S20516-065616.jpg

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Gittigidiyorda şuan kayıtlı Mastercard ile yapılan alışverişe 75 TL anında indirim var. Sunny Prime Stick 764 TL den alınabiliyor. Eğer birde World kartınız var ise, World Mobil den Gittgidiyor kampanyasına katılım sağlayın, ordanda bi 50 tl puan alırsınız cihaz gelir 714 TL' ye daha ne olsun 🙂

Bu arada aynı komboyu başka cihaz içinde yapabilirsiniz, ben en ucuz bu olduğu için buraya yazdım 🙂

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Gittigidiyorda şuan kayıtlı Mastercard ile yapılan alışverişe 75 TL anında indirim var. Sunny Prime Stick 764 TL den alınabiliyor. Eğer birde World kartınız var ise, World Mobil den Gittgidiyor kampanyasına katılım sağlayın, ordanda bi 50 tl puan alırsınız cihaz gelir 714 TL' ye daha ne olsun 🙂

Bu arada aynı komboyu başka cihaz içinde yapabilirsiniz, ben en ucuz bu olduğu için buraya yazdım 🙂
aldık bakalım ama kaçak etle çalışacak.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
google chromecast almıştım memnunum kaçak etlede güzel çalışıyor.inşallah sunny dende menun kalırım.(diğer odayada onu takacağım)

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
google chromecast almıştım memnunum kaçak etlede güzel çalışıyor.inşallah sunny dende menun kalırım.(diğer oadayada onu takacağım)
Bende şuan 3 cihaz var, Mi Box S, Tivo Stream ve Sunny Prime. Mi box S diğer 2 cihaza göre hantal kalıyor. Bariz belli hemde hantal kaldığı, Mi Bos S kullanan biri bu cihazlardan birini kullansa aradaki farkı hemen anlar 🙂 Mi Box S miladını doldurdu artık. Ben şuan aktif olarak Sunny Prime kullanıyorum 16gb hafızası olduğu için.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt