Sunny Prime Tv Stick ( Lisanslı ) Tam bir f/p ürünü

B Çevrimdışı

bulentataseven

Yeni Üye
20 Mar 2018
18
50
Arkadaşlar mesajımı düzenliyorum daha önce cihazın çok takıldığını donduğunu yazmıştım bu hatanın yüklediğim bir ıp tv sağlayıcısının uygulamasından kaynaklandığını fark ettim uygulamay girdikten bir süre sonra cihaz aşırı yavaş çalışıyordu çıksam da düzelmiyordu uygulamayı kaldırdım yaklaşık 3 gündür tıkır tıkır çalışıyor.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,136
Arkadaşlar herkese hayırlı akşamlar cihazı burada gördüm aldım. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum daha doğrusu kullanamıyorum berbat bir ürün. Sebebine gelince cihaz yeniden başlattığımda gayet güzel çalışıyor bir süre sonra menülere girmek çıkmak uygulama açmak eziyet oluyor çok ağır çalışıyor bir süre dediğim bir kaç gün değil bir kaç saat sonra siz de de böylemi yok sa benim cihaz mı bilmiyorum.
Bu cihaz bende var, Tivo yu kaldırıp son 1.5 aydır bunu kullanıyorum. Bahsettiğin şikayetleri ben yaşamıyorum, cihaz gayet akıcı ve sağlıklı çalışıyor. Çok uygulamamı yükledin cihaza, hafızası çok mu dolu ? Kapasiteyi zorluyorsan cihaz ağırlaşıp kasma yapabilir. Yada en kötü senaryo sendeki cihaz sorunlu olabilir, garantiye göndermekte fayda var.

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Wifi cekim gücü zayif vestel tv nin baglandigi 2 oda otedeki wifiye baglanamiyor modemi taşımak zorunda kaldim onun disinda performansi beklentimin ustunde hafif bir isinma yapiyor ilerleyen zamanlarda sikinti cikartirmi kullandikca gorucez suan genel anlamda memnunum

Wilusa Çevrimdışı

Wilusa

Yeni Üye
26 May 2018
17
43
Bu cihaza google play harici uygulama (apk dosyası) nasıl indirilir/yüklenir?

Wilusa Çevrimdışı

Wilusa

Yeni Üye
26 May 2018
17
43
En basit ve kolay yöntem, Send Files To Tv uygulamasını hem cihaza, hem telefona yükleyeceksin. İkiside aynı ağa bağlı olacak, apk dosyasını telefona indirip bu uygulama üzerinden cihaza göndereceksin.
Teşekkürler, çok makbule geçti.🙂 Birde çalışan güncel m3u bulabilsem?🙄

Wilusa Çevrimdışı

Wilusa

Yeni Üye
26 May 2018
17
43
Birkaç gün önce yazılım güncelleme geldi, güncellemeyi yaptım ama ana ekran menü renkleri berbat oldu. Güncellemeyi yapanlarda durum nedir? Bunun geri dönüşü varmıdır?

H Çevrimdışı

herild

Yeni Üye
23 Ara 2017
38
Onvo tv de kullandığım

Sunny Prime Stick de kızılötesi seçiminde Onvo tv yok , uyumlu başka marka tv bilen varsa yardımcı olsun​

Hasan3472 Çevrimdışı

Hasan3472 

Aktif Üye
30 Kas 2021
195
38
Şunu sormak isterim. Lisansı olmayan TV de böyle lisanslı cihaz ile Amazon prime açılıyor mu. Onvo normal kendi android sisteminde çalışmadı siyah ekran veriyor

H Çevrimdışı

herild

Yeni Üye
23 Ara 2017
38
denemedim , benim sorunum cihaz kumandasını onvo tv kumandası yapmak , binlerce tv markası içinde onvo yu bulamadım

I Çevrimdışı

ilhandemir

Yeni Üye
11 Mar 2018
45
İyi akşamlar.
İki gün önce bu cihazdan aldım.
Kurdum, güncellemelerini yaptım, 5-6 app yükledim fakat menüde dahi 15-20 saniyelik kilitlenmeler oluyordu. Son birkaç denememdeyse cihazı dahi görmediği oluyor, hiç açılmıyor. son olarak da alt resimdeki mesaj çıktı. Benzer durumla karşılaşan var mı acaba?
IMG_20230128_234758.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt