Sungate Titan düzgün çeviri yapılmış TR dil dosyası

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Hımm, bana eski ve yeni (düzenlenmemiş) dil dosyalarını yolla bakayım ,acele etme ama geri istemek için :ok
Karakter kodlaması UTF8 ama farklı çıkarsa düzenlersin(iz)İsimlerini değiştir mesela lang1,lang2 gibi.
:bilmiyom Sevgili AR-GE_TEAM memoli1478'e iletiyorum yarın, malum geç oldu,
Hürmetler. ben kaçar:ok

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Bende cihaz yok ondan indirmedim sayın teraspy teraspy
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

lakin dahili uydu alıcısı olup linux bazlı tvler aklıma geldi bakınca :))

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
turkish. xml tvlerde xml kullanıyor sistem aynı hemen hemen, /dtv/ partion açılmıyor açılsa... bu saate üşüdüğüm için googleden 100 doların sinsi suratına bakmazdım ısınmak için

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
turkish. xml tvlerde xml kullanıyor sistem aynı hemen hemen, /dtv/ partion açılmıyor açılsa... bu saate üşüdüğüm için googleden 100 doların sinsi suratına bakmazdım ısınmak için
Sistem hemen hemen aynı ,işlemci ve tipi değişir ,altyapısı linux çünkü biliyorsun,sadece arm-mips- v.s değişiyor ,ama önemli olan işi adam gibi yapmak ,google çevirisini yükleyip bizim "hadi canım"cılara satmak kolay :)
Bir arkadaşım aradı telefon ile geçenlerde,kanal arayacak ,ama bana "bende öyle yazmıyor" dediğinde hiç şaşırmadım ,sonunda wp ile foto attı da öyle yükledik kanalı,hatta bana "ben bakarım,kanal geliyor mu gelmiyor mu" dedi ,yani dil önemli değil onun için ,bende " o zaman ingilizce kullan" dedim ,ne diyeyim 63 yaşında kişi :)

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
36
Sistem hemen hemen aynı ,işlemci ve tipi değişir ,altyapısı linux çünkü biliyorsun,sadece arm-mips- v.s değişiyor ,ama önemli olan işi adam gibi yapmak ,google çevirisini yükleyip bizim "hadi canım"cılara satmak kolay :)
Bir arkadaşım aradı telefon ile geçenlerde,kanal arayacak ,ama bana "bende öyle yazmıyor" dediğinde hiç şaşırmadım ,sonunda wp ile foto attı da öyle yükledik kanalı,hatta bana "ben bakarım,kanal geliyor mu gelmiyor mu" dedi ,yani dil önemli değil onun için ,bende " o zaman ingilizce kullan" dedim ,ne diyeyim 63 yaşında kişi :)

sayın teraspy teraspy /dtv/ partitation diyorum açılsa diyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt