Sungate Titan düzgün çeviri yapılmış TR dil dosyası

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Sonunda yazılımı aldım (teşekkürler tobacco tobacco ) ,açınca tabii her zaman bahsettiğim çeviri hatalarını bu cihazda da gördüm,oturdum bazı kısımlarını düzelttim ,bazı kısımları ekledim ,mesela 44 içerik eklendi TR olarak ,bu arada dil dosyasını açtığımda gülmekten de yerlere yattığımı belirteyim ,tam bir "google çevirisi" yapılmış.
Foto aldım hem orjinalden hem düzenlediğimden ,bunu cihaza nasıl atarsınız bilmiyorum ,ama "abi biz memnunuz google çevirisinden" derseniz de üzülmem yani,çünkü ben seviyorum böyle uğraşmaları ,eee malum emekli olunca insan :kiskis
Yüklemek için sevgili M memoli1478 den yardım alabilirsiniz :ok

NOT:
TR çevirileri için bir çok firmaya özel mail attığımı belirteyim ,çünkü saçma sapan çevirilerle,çinden geldiği gibi satıyorlar ürünleri :ok

Bu foto orjinal hali :
Özellikle "Fine Drive"ye bakmanızı istiyorum ,bu arada yazılım versiyonu 2204 tür ,belki yeni versiyonda değişmiştir bunlar :)

tavsiye-53.png

Aşağıdaki foto da düzenlediğim hali :
Bende cihaz olmadığından "Fine Drive" olan yeri "ince ayar" olarak düzenledim ,sanırım öyle de olması lazım(sanırım dediğim unutulmasın :) )

tavsiye-54.png

Bu da dosya :
(Şimdilik dosya.tc serverine yükledim)

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
Süper olmuş,eline sağlık abi,rica ederim teşekküre gerek yok ama senden orjinal dil dosyasını istesem çok şeymi istiyor olurum merak ettim doğrusu ne var ne yok içinde diye

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış

teraspy teraspy usta​

İngilizcen mütiş , harika hayran kaldım, ellerine sağlık :ok
bende google çeviri kullanıyorum, 0 ingilizce bilğim ,google amca sağolsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64

teraspy teraspy usta​

İngilizcen mütiş , harika hayran kaldım, ellerine sağlık :ok
bende google çeviri kullanıyorum, 0 ingilizce bilğim ,google amca sağolsun
Tam komedi ,sadece bu cihazın değil ,çinden gelen tümünde var ,sadece bana göre kurumsal firmalar düzelttirmişler biraz ,mesela bendeki piko da eh işte ,düzgün çeviri sayılır ,ama bunda çinlinin kabahati yok bana göre ,istersin dil dosyasını ,verirsin bir elemanına ,bir de cihaz " şunu adam gibi cihaza göre tercüme et" dersin olur biter ,çok zor değil ,uzuz da değil bunlar ,420 tl :)
Neyse hadi sustum :)

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Cihazın İngilizcesi bile tam düzgün değil ki o da biraz kırık bir şekilde yazılmış. Arkadaşlar direkt Çince den İngilizceye Google Çeviri kullanıp bir de buradan Türkçeye çevirince büyük sıkıntı olmuş.

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
abi ben burada uygun sürücüyü beğendim ama sürücü tamam da güzelmiş :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt