Şuan ne yapıyorsun.?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bende foruma bakıyorum maşallah 15 dk dır burdayım 51 bildirim gelmiş :haha1 :haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teraspy teraspy Emmi iyi geceler yatma hazırlığı yapıyorum Domestos Domestos Sanada iyi geceler abi ee yarına iş var :haha1 :haha1 :haha1

teraspy teraspy Yenge gelmeden yat bence birazdan gelir çeker fişleri hadi yat artık diğe :haha1 :haha1 :haha1 :haha1 :haha1

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bende foruma bakıyorum maşallah 15 dk dır burdayım 51 bildirim gelmiş :haha1 :haha1

teraspy teraspy Emmi iyi geceler yatma hazırlığı yapıyorum Domestos Domestos Sanada iyi geceler abi ee yarına iş var :haha1 :haha1 :haha1

teraspy teraspy Yenge gelmeden yat bence birazdan gelir çeker fişleri hadi yat artık diğe :haha1 :haha1 :haha1 :haha1 :haha1
Koray biz beraber oturuyoruz zaten,bazen hanımda açar forumu okur,ama argo ve küfür olduğundan beridir okumuyor tabii :)
Bu arada sanada iyi geceler ,yarın erken kalk, nasipse bende yarın köye gideceğim bakalım :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Koray biz beraber oturuyoruz zaten,bazen hanımda açar forumu okur,ama argo ve küfür olduğundan beridir okumuyor tabii :)
Bu arada sanada iyi geceler ,yarın erken kalk, nasipse bende yarın köye gideceğim bakalım :)
Valla dediğini yaptım emmi saat 07 den beri ayaktayım:clap:clap

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
teraspy teraspy Emminin sitesini kurcalıyorum >ahada bana laf göndermiş :kiskis

Ekran-Alintisi56d553d1417c8083.png

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Uykum var. Pazatesiye bitirmem gereken bir iş planım var Ayrıca Ders çalışmam lazım. Haftanın iş yorgunluğundan mıdır tembelliktenmidir yaşlılıktanmıdır bilmiyorum. Hiç birini yapasım yok. En iyisi taze demlenmiş çay varmış Koro96 Koro96 ya mı gitsem

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Uykum var. Pazatesiye bitirmem gereken bir iş planım var Ayrıca Ders çalışmam lazım. Haftanın iş yorgunluğundan mıdır tembelliktenmidir yaşlılıktanmıdır bilmiyorum. Hiç birini yapasım yok. En iyisi taze demlenmiş çay varmış Koro96 Koro96 ya mı gitsem
Başımın Üstünde yerin var gel buyur kardeş evim evindir Yemeğim yemeğindir:clap2

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Sizleri daha da yakından görmüş oldum Sota Sota Hiç Hacker gibi bir tipin yok Umut Barış Umut Barış vay kardeşim :hihi :hihi :hihi :hihi :hihi A Adem Helvacı Abi gerçekten çok yakışıklı çıkmışsın ekran yanıyordu az kalsın :haha1:haha1:haha1:haha1 teraspy teraspy Emmilerden kimseyi göremedim nerelerdeler bizim ihtiyarlar:gul:gul:gul

Hayatında kaçdefa 195cm'lik adam gördünde hacker gibi tipi yok diyorsun :kas (öyle bir iddiamız yok bırseyler ogrenmeye calısıyoruz)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt