Şuan ne yapıyorsun.?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Teşekkür ederim,yarın geç gideceğiz rahmetlinin eve,hanımda kuran okuduğundan oturduk bu saate kadar ,kendisi yattı ya,bana da yat emri verdi :)

Semtini yaz bakayım ,yakınsa çay içmeye geleyim :)
Yenişehir'de çalışıyorum abi beklerim müsait zamanında her zaman ?

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Foruma bakıyorum,kim neler yazmış okuyorum,biraz önce kendi kendime " elin ecnebisi nereye konu açacak ,TR bilmese bile kendi diline çevirerek biliyor ama bizimkiler rastgele yere yazıyor "diye söylendim :)
Gerçekten ilginç bir durum,acaba forum dilinimi değiştirsek :haha1
Maalesef “ okuma ve araştırma “ konusunda fazla şaaapamıyoruz ?? (
Ama olacak olacak inşallah

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Dönmez dönmez,hiç değilse dil değişirse belki doğru yere konu açarlar ,google'a çevirtecekler ya :haha1
İlla google amcaya iş çıkaracaksınız yani :hihi :hihi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Özel Güvenliğim abi ben , bir iş merkezinde çalışıyorum. Çalışıyorum dediğim genellikle tv izliyorum felan öyle birşeyler , sıkıcı bir iş benimki ?
Kafa rahat en azından abi ya

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Kafa rahat en azından abi ya
İnsanın olduğu yerde ben "kafa rahat" olayına hiç katılımıyorum sevgili koray,bugün (dün) Gaziemire pazar kurulmuş,,karakolun oraya zabıta koyulmuş,pazar olduğundan yol kapalı yani,bende hanımı evden çıkarttım açılsın diye,o ana denk geldik, adam illa arabasıyla oradan geçmek istiyor,zabıta "beyfendi yol kapalı ,hemen sağa dönün aynı yere çıkıyor" demesine rağmen nasılda illa" buradan geçmem gerekiyor" diyor bilsen,zabıta da arabasını çekmedi tabii, ve "buyrun geçin,geçebiliyorsanız" dedi.
Geçemez zaten,yol kapalı,pazar kurulu çünkü :)
Ama sorsan zabıtaya "kafan rahat" derler hep :)

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
İnsanın olduğu yerde ben "kafa rahat" olayına hiç katılımıyorum sevgili koray,bugün (dün) Gaziemire pazar kurulmuş,,karakolun oraya zabıta koyulmuş,pazar olduğundan yol kapalı yani,bende hanımı evden çıkarttım açılsın diye,o ana denk geldik, adam illa arabasıyla oradan geçmek istiyor,zabıta "beyfendi yol kapalı ,hemen sağa dönün aynı yere çıkıyor" demesine rağmen nasılda illa" buradan geçmem gerekiyor" diyor bilsen,zabıta da arabasını çekmedi tabii, ve "buyrun geçin,geçebiliyorsanız" dedi.
Geçemez zaten,yol kapalı,pazar kurulu çünkü :)
Ama sorsan zabıtaya "kafan rahat" derler hep :)
Aynen Emmi rahat iş yok ama işte bu tür bekçi güvenlikçi gibi işlerde kafa biraz rahat kalıyor.Bizim burda park var sümerler mahallesinde küçük bir kulübe var ne zaman gitsem güvenlikçi var ama adamlar hep içeride tv izliyor çay kahve içiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt