Sosyolojik Düşünmek. Kimler Başarabilir?

Sosyolojik Eğitim Ülkemizde Eksik mi?

• Evet Eksik

• Hayır Eksik Değil

• Sosyolojik eğitim değil EĞİTİMİN TA KENDİSİ eksik

• Sosyoloji nedir baboo?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Valla kendileri bilir, dur hatta ben savımı bir adım daha ileriye götüreyim: Toplumların helakının gelişinin en önemli işaretlerinden biri de içerideki masumların tek tek ülkeyi terketmeleri olmuş hep.

Ben bi tarafımdan element uydurmuyorum, dinler tarihinde hangi örnekler var isteyene anlatırım.

Not: Masumiyet ölçeği: Toplumu helaka götüren hayasızlıklarda payı olmayanlar. Tıp fakültesini yeni kazanmış pırıl pırıl 18 yaşında bir genç yurtdışında yer bakıyorsa misal..

mattik Çevrimdışı

mattik

Aktif Üye
29 Kas 2021
74
40
Valla kendileri bilir, dur hatta ben savımı bir adım daha ileriye götüreyim: Toplumların helakının gelişinin en önemli işaretlerinden biri de içerideki masumların tek tek ülkeyi terketmeleri olmuş hep.

Ben bi tarafımdan element uydurmuyorum, dinler tarihinde hangi örnekler var isteyene anlatırım.

Not: Masumiyet ölçeği: Toplumu helaka götüren hayasızlıklarda payı olmayanlar. Tıp fakültesini yeni kazanmış pırıl pırıl 18 yaşında bir genç yurtdışında yer bakıyorsa misal..
Bahsini ettiğiniz toplumsal yıkımın emareleri bana “asabiyet teorisi”ni hatırlattı. Bence tüm toplumlar icin geçerli emareler.

Geri
Üst Alt