Son Jungfrau :)

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Cvp: Son Jungfrau :)

Üstadım parayı geri alsam nakite yokki sende in jungfrau yu alalım bankaya bu ay 3 taksit ödemem saba peşin vermek gerek midea mission a çok güveniyor 170 waat a kadar iniyormu gerçekten minimum soğutma da Oasise bakıyorum minimum ve nominal de missiondan az çekiyor ama maksimum da daha fazla onda da fazla bir özellik yok

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
urunu detaylı ınceledım :)

benım kafama takılan kompresordu onunla ılgılı ufak tefek dokuman buldum

Twin BLDC benzıyor yapısı twın bldc kompresorler olducak sessız ve tıtresımsız calısır benım jungfrauda twın bldc

calıstıgını anlaman ellemelısıın

Yeni Etherea Serisi Klimalar serısı klımalar Ultra Efficiency(UE ve RE) Serisi klımalara gore rakamsal olarak daha ıyı duruyor

zaten eurovent gecenler modellerınde belırtmısler

bana kalırsa panasonıc lıstene alacaksan etherea serısını dusun derım

jungfrau ve etherea degerlerı kagıt ustunde bırbırılerıne oldukca yakın

ama etherea serısını 0,8kw yanı 2700btu kadar kendını kısıyor buda soguk memleketler serın ufleme olarak hıssedılebılınır

Haydaaaaa. Hoppala. Twin BLC miş de. Yesinler BLC ni. Hiç bir klima Airfell Arçelik kadar sesli değil.
Benim klima da yarım inverter dış kompresör vızıltı gibi. Tamam çok kaliteli demiyorum en azından işimi görüyor.
Çok takılma böyle detaylara.
Hatta benim klimanın iç ünitesi sesten uçuyor dış ünite vızıltı gibi nedense.
Ben şaka yapıyorum canım alınma sende.
Evet haklısın kompresörü kaliteli.
Düşük btu ya her zaman inmiyor. Ne zaman iner biliyor musun hava 10 15 derece olduğu zaman iner. Bunu daha iyi bilirsin ama dc inverter otomatik ayarlar kendini.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Üstadım parayı geri alsam nakite yokki sende in jungfrau yu alalım bankaya bu ay 3 taksit ödemem saba peşin vermek gerek midea mission a çok güveniyor 170 waat a kadar iniyormu gerçekten minimum soğutma da Oasise bakıyorum minimum ve nominal de missiondan az çekiyor ama maksimum da daha fazla onda da fazla bir özellik yok

Her zaman 170 wata kadar inmez. 200 olur 220 olur 180 olur klima sensörleri ile otomatik ayarlar kendini sıkıntı etmeyin.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Missionu alıpta hainere dönmesin bizim iş, inceleme fırsatınız oldumu kullanılan ortamda bulundunuz missionu, arkadaşlar yani vazgeçme diyorsunuz anladığım kadarıyla

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Arkadaşlar mission ile çıktığım yola Panasonic kit UE9RKE la devam etme kararı aldım. Önümüzde ki hafta boya işini halledip, klimayı monte ettirmek istiyorum ama aldığım yer daha yeni satışa başlıyor Panasonic belki 20 günü bulabilir. . 20 metre diyordum ya ölçtüm 18 metre kareymiş. He he he yalıtımsız son kat damdan güneş alıyor Kurulum yapılacak oda sadece damdan gün boyu, ve öğlende batı taraftan akşama kadar güneş alıyor. Bakalım bu maya tutacakmı hep beraber göreceğiz. hayırlısı

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Arkadaşlar mission ile çıktığım yola Panasonic kit UE9RKE la devam etme kararı aldım. Önümüzde ki hafta boya işini halledip, klimayı monte ettirmek istiyorum ama aldığım yer daha yeni satışa başlıyor Panasonic belki 20 günü bulabilir. . 20 metre diyordum ya ölçtüm 18 metre kareymiş. He he he yalıtımsız son kat damdan güneş alıyor Kurulum yapılacak oda sadece damdan gün boyu, ve öğlende batı taraftan akşama kadar güneş alıyor. Bakalım bu maya tutacakmı hep beraber göreceğiz. hayırlısı

Hayırlı olsun şimdiden güle güle kullanın. Yalnız vaktim şuan çok kısıtlı eve geldiğim zaman size detaylı yazarım.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Şu an bayi içindeyim Panasonicler gelmiş 18 metre kare alan son kat olan sıcak içerde yalıtım yok öğlen 12 ika bir arası kurulum yapılacak oda akşama kadar güneş alıyor. 9 luk yeterli gelirmi 34 derce oluyor evin içi 12 likler ile dokuzluk arasında tek fark yazılım farkı ve dış ünite 2 kg daha ağır. 2 çocuk 2 biz bir Led tv nominal değerin üstünde çalışma ihtiyacı duyabilir fazlasıyla diye düşünüyorum. 12000 lik de nominal değerlerde olur ve kendisini kısar diye düşünüyorum. Panasonic kit UE12RKE mi kit UE9RKE mi. Midea da tam DC İnverter 12000 btü mission mu arkadaşlar

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Şu an bayi içindeyim Panasonicler gelmiş 18 metre kare alan son kat olan sıcak içerde yalıtım yok öğlen 12 ika bir arası kurulum yapılacak oda akşama kadar güneş alıyor. 9 luk yeterli gelirmi 34 derce oluyor evin içi 12 likler ile dokuzluk arasında tek fark yazılım farkı ve dış ünite 2 kg daha ağır. 2 çocuk 2 biz bir Led tv nominal değerin üstünde çalışma ihtiyacı duyabilir fazlasıyla diye düşünüyorum. 12000 lik de nominal değerlerde olur ve kendisini kısar diye düşünüyorum. Panasonic kit UE12RKE mi kit UE9RKE mi. Midea da tam DC İnverter 12000 btü mission mu arkadaşlar
Panasonic derim bir tık daha iyi Midea dan kalite olarak. Teknik verileri daha iyi olsun derseniz Mission derim.

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Acemi Klimacı' Alıntı:
warrior33' Alıntı:
Şu an bayi içindeyim Panasonicler gelmiş 18 metre kare  alan son kat olan sıcak içerde  yalıtım yok öğlen 12 ika bir arası kurulum yapılacak oda akşama kadar güneş alıyor.  9 luk yeterli gelirmi 34 derce oluyor evin içi 12 likler ile dokuzluk arasında tek fark yazılım farkı ve dış ünite 2 kg daha ağır. 2 çocuk 2 biz bir Led tv nominal değerin üstünde çalışma ihtiyacı duyabilir fazlasıyla diye düşünüyorum. 12000 lik de nominal değerlerde olur ve kendisini kısar diye düşünüyorum.  Panasonic kit UE12RKE mi kit UE9RKE mi. Midea da tam DC İnverter 12000 btü mission mu arkadaşlar
Panasonic derim bir tık daha iyi Midea dan kalite olarak. Teknik verileri daha iyi olsun derseniz Mission derim.

panasonic alın rahatınıza bakın sayın warrior

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış

sota piyasada zaten jungfaru yoktu sende gitmişin olanlarıda toplamışsın yahu.insan bizleride düşünür demi .senin klimaları satalım turşumu kurcan onlarla.ama altın değerinde tabi.gramını yüksek tutarık olmazmı :)

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

hasanustaa' Alıntı:
sota piyasada zaten jungfaru yoktu sende gitmişin olanlarıda toplamışsın yahu.insan bizleride düşünür demi .senin klimaları satalım turşumu kurcan onlarla.ama altın değerinde tabi.gramını yüksek tutarık olmazmı :)

Aaa valla kızcam ama heee. Sen nerelerdesin yahuuuuu. İnsan çırağını sorar yaw.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

hasanustaa' Alıntı:

Hişşşşt olmaz bu. Senin taş gibi klimaların var boşverrrr. Bana ucuz bir FH bulursan aliyim. Zamanı gelince.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Selamun aleykum cümleten teknik veriler ve özellikler doğrultusunda 12000 btü missionu tercih ettim doğrumu yanlışmı ettim bilmiyorum. Panasonic kit UE12RKE ler giriş seviye İnverter tek artı olması ve özellik bulunmaması nedeniyle vazgeçtim. İç ünite görüntüsü güzel. Bilmem kurulana kadar daha karar değiştirirmiyim bilemiyorum. Siz nedersin iz arkadaşlar ve saygıdeğer hasan ustam sizin değerli görüşlerinizi bekliyorum. Saygılarımla

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Selamun aleykum cümleten teknik veriler ve özellikler doğrultusunda 12000 btü missionu tercih ettim doğrumu yanlışmı ettim bilmiyorum. Panasonic kit UE12RKE ler giriş seviye İnverter tek artı olması ve özellik bulunmaması nedeniyle vazgeçtim. İç ünite görüntüsü güzel. Bilmem kurulana kadar daha karar değiştirirmiyim bilemiyorum. Siz nedersin iz arkadaşlar ve saygıdeğer hasan ustam sizin değerli görüşlerinizi bekliyorum. Saygılarımla

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Yalnız bir kere evinizin tüm kapılarını açıp soğutmaya deneseniz sevinirim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt