Son Jungfrau :)

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Cvp: Son Jungfrau :)

warrior33' Alıntı:
Elektrik tüketimi düşük performans iyi diyorsunuz yani

Siz anlayın artık. Samsung markasına alerjim var benim en çok touchwiz arayüzü olan telefonları Kasım Kasım kasılıyor. Ama bazen iyi iş çıkarıyor Samsung

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458

Okadar Memnun ki 2 adet daha bulsam alacam

Kaç Yeri Aradım Sonuc Husran.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Okadar Memnun ki 2 adet daha bulsam alacam

Kaç Yeri Aradım Sonuc Husran.

Bulursan bir tane 18 lik al sonra ben senden satın alırım.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Yalıtımsız son kat doğu güney ve batıdan gün boyu güneş alıyor, belirttiğim 3 cephede ev yok. Direk güneş alıyor. 20 metrelik odaya kurduracam, yazın 34 derece oluyor evin içi sıcaklığı. Midea nın hangi modeli daha iyi olur 12000 btü yü hangi modeli daha iyi olur sizce arkadaşlar

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Yalıtımsız son kat doğu güney ve batıdan gün boyu güneş alıyor, belirttiğim 3 cephede ev yok. Direk güneş alıyor. 20 metrelik odaya kurduracam, yazın 34 derece oluyor evin içi sıcaklığı. Midea nın hangi modeli daha iyi olur 12000 btü yü hangi modeli daha iyi olur sizce arkadaşlar

Oasis veya Mission. Premier de olur ama onun değerleri çok iyi değil.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440
Oasis dış üniteleri biraz ses yapabiliyor ve mission kadar özelliği yok maksimum çalışmada waat ve akım biraz fazla tüketiyor, konforu çabuk sağlar ama Mission a göre fazla tüketir. hatta şikayet var com da bir arkadaş elimizde ayda 250 tl fatura getiren bir klima var diyor Oasis modeli için, araştırma yaptıkça kafam iyice karıştı. Bugün feirwind ve mission kullanan öğretmen arkadaşla konuştum. Her ikisinden de memnun ama Mission daha sessiz diyor, Missionu 16 metre kare ye kudurmuş sessiz ve adamlar yapmış abi diyor. her iki klimada yeri geldi 24 saat çalıştı kışın en yüksek 170 küsür elektrik faturası geldi diyor.

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
Oasis dış üniteleri biraz ses yapabiliyor ve mission kadar özelliği yok maksimum çalışmada waat ve akım biraz fazla konforu çabuk sağlar ama Mission a göre fazlamı tüketir hatta şikayet var com da bir arkadaş elimizde ayda 250 tl fatura getiren bir klima var diyor araştırma yaptıkça kafam iyice karıştı. Bugün feirwind ve mission kullanan öğretmen arkadaşla konuştum. Her ikisinden de memnun ama Mission daha sessiz diyor 16 metre kare ye kudurmuş her iki klimada yeri geldi 24 saat çalıştı kışın en yüksek 170 küsür elektrik faturası geldi diyor.

Biraz da şans. Mission da dediğim gibi düşük fan debisini iç ünitenin biraz büyük olması telafi edebilir.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458

7/24 Kullanmak Suretıyle Mideanın Butun Serisileri Sogutma Performansı Size Yetecektır

Ama Aynı Sartlarda Isıtma ıcın Aynı Seyı Soylemek Dogru Olmaz

Benım ev Dogrudan Gunes Alıyor 27m2 Sureklı Kullanımda Klımam Hıc Gazlamıyor Bıle

Ortalama Olarak Benım Evde 32 Dereceyı Buluyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,458

@warrior33 Kısısel Fıkrım Klımalardan Anlıyorsun Guzel Bır Kurum Yaptırırsan

LG Prestıge Dusun Derım Az Yakan Cok Kacan Bır Klıma

Kendıme Adıma Konusuyorum Eger Jungfrau Bulamazsan LG Prestıge Alacam

LG Bır Kenara Yazmanı Onerırım

A Çevrimdışı