Son Jungfrau :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Cvp: Son Jungfrau :)

Dış Unite Net Agırlıklarına Bak

Alüminyum Olanlar 27-30kg

Bakır Olanlar 33-36Kg

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Sota' Alıntı:
Dış Unite Net Agırlıklarına Bak

Alüminyum Olanlar 27-30kg

Bakır Olanlar 33-36Kg

Doğrudur

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

O zaman midealarda alüminyum. Lg pretige araştırdım internet üzerinden yok gibi fiyat, 3000 küsür me nin kampanyası nı bekleyip sf 35 alırım para olsa. Ben parayı adamlara vereli 3 ay olucak neredeyse 2 bin tl bakalım kurulacak yerin bilgileri doğrultusunda mission iş yapmaz diyorsunuz anladığım kadarıyla Oasis ne iş yapar sizce orda

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

warrior33' Alıntı:
O zaman midealarda alüminyum. Lg pretige araştırdım internet üzerinden yok gibi fiyat, 3000 küsür me nin kampanyası nı bekleyip sf 35 alırım para olsa. Ben parayı adamlara vereli 3 ay olucak neredeyse 2 bin tl bakalım kurulacak yerin bilgileri doğrultusunda mission iş yapmaz diyorsunuz anladığım kadarıyla Oasis ne iş yapar sizce orda

Yok yok Midealar bakır LG Prestij de öyle ama LG almayın siz güzel klima olmasına rağmen düşük fan hızında şişiyor hata veriyor hava filtreleri tozlu olduğu zaman

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Günaydın üstadım bir çukurovalı dayanışması yapsakta jungfrau dan bende alsam.Adana mersin işi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258

Usta biryerde 2tane var
Gecen saticiyla gorustum
Kutularinda deformasyon varmis
Dedim ac bak icini
Cihazda sorun yoksa gonder

Verdiği cevap uğraşamam :(

SM-N900

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Hemşerim Panasonic kit UE12RKE nin özellikleri ve değerleri ile jungfrau yu kıyaslandığında hangisi daha iyi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258

Suan tlfdayim
Isyerine gecince bilgisayardan
Detayli bakariz

Ama jungfrau piyasada yok

SM-N900

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Hemşerim jungfrau ile Panasonic kit UE12RKE ile kıyaslarsak hangisi daha iyi Panasonic full inverter değil standart İnverter mission ise full inverter para olsa Ethera serisi güzel de herşey duygusallığa bakıyor yani paraya

A Çevrimdışı

Acemi Klimacı

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Arkadaşım şimdi teknik verilere baktım. Kalite konusunda içiniz rahat olsun. Panasonic orta ve üst seviyede ürünler üretir. Panasonic in en alt serisi. Yani şöyle düşünün Mitsubishi HJ modeli gibi. HJ den bir tık düşük ama Mission dan bir tık kalitesi daha önde. Ama en azından Panasonic de hava debisi bilinmiyor ama o kadar düşük olacağını sanmam. Özetle şunu diyorum markaya para verecek iseniz Panasonic ama teknik verileri daha iyi olsun derseniz Mission tercih edin. Zaten ikisi de orta segment klimalar ahım şahım fark yok aralarında.

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Bende karşılaştırdım mission bir tık daha iyi gibi dursada, katalog değerlerine güvenmek istiyorum ama Çinlilere ve bizim ithalatcılara pek güvenemiyorum. Panasonic katalog değerlerindedir diye düşünüyorum. Parayı vermiş olmasam, şota dan rica ederdim samsung jungfrau nun birini ver derdim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258

urunu detaylı ınceledım :)

benım kafama takılan kompresordu onunla ılgılı ufak tefek dokuman buldum

Twin BLDC benzıyor yapısı twın bldc kompresorler olducak sessız ve tıtresımsız calısır benım jungfrauda twın bldc

calıstıgını anlaman ellemelısıın

Yeni Etherea Serisi Klimalar serısı klımalar Ultra Efficiency(UE ve RE) Serisi klımalara gore rakamsal olarak daha ıyı duruyor

zaten eurovent gecenler modellerınde belırtmısler

bana kalırsa panasonıc lıstene alacaksan etherea serısını dusun derım

jungfrau ve etherea degerlerı kagıt ustunde bırbırılerıne oldukca yakın

ama etherea serısını 0,8kw yanı 2700btu kadar kendını kısıyor buda soguk memleketler serın ufleme olarak hıssedılebılınır

W Çevrimdışı

warrior33

Aktif Üye
6 May 2016
440

Ethera serisi değil bu alt segment giriş seviye ue rke modelleri standart İnverter Ethera ya imkanım yetse. Me sf 35 alırım kampanya eli kulağında maldives de bulamayız parayı kaptırmayın üç ay oldu cihaz yok ortada

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri