Sokağa çıkma yasağı geldi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
yasaklar tam gelmeden olmaz bence
Buna imkan verecek ekonomik güç ve siyasi irade yok maalesef... Siyasal İslamcıların derdi hiç bir zaman vatan millet gibi değerler olmadığı için millete faydalı bir şey yapmaları imkansıza yakın. Hangi projeyi ele alsak altından helal yollu haram yeme çıkıyor.

Nerede haram var, nerede komisyonluk iş var nerede torpil ve adam kayırma var bunlarda... terör örgütü, bunlara vaktinde bir çok şeyi kılıfına uydurmayı sağlam öğretti, bunlar da derslerini iyi çalışmışlar ki, ortalığın tozunu sağlam attırıyorlar... Hesapları çetin olacak her iki tarafta...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
hafta sonu kimler çalışıyor kimler evde. ben bu hafta sonu çalışmıyorum .
Ben evde çalışıyorum bu hafta sonu,hatta her hafta sonu :kiskis
Ben haftasonu çalışıyorum malesef , cumartesi , pazar işteyim :slap
İşin zor sevgili The_SreT The_SreT ,pandemi olmasaydı çayını içmeye gelecektim (kesin doğru yazdığım :) )
Bizim 65 yaş üstü bir komşumuz var. 5 vakit camiye gidiyor. Kendi sağlığı için namazı evde kılsa iyi olur, hoca da niye geliyorsunuz demiyor herhalde.
Maalesef doğru ,akrabamdan biliyorum.
Ortaya karışık ?
Ortaya karışık :) ,o zaman "cuma gecesi" nden - "c.tesi gecesi" ne kadar evdesin ,"pazar saat 03:00" ile - "p.tesi saat 11:00" arası iştesin :kiskis
Yarın iş başı :kiskis

3 gündür yatıyordum.
Ondan telefonlarıma cevap vermedin ,ne bileyim ben yattığını ,ufaklık açtı" alloo,allooo"dedi bende kapattım :hihi

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Ben evde çalışıyorum bu hafta sonu,hatta her hafta sonu :kiskis

İşin zor sevgili The_SreT The_SreT ,pandemi olmasaydı çayını içmeye gelecektim (kesin doğru yazdığım :) )

Maalesef doğru ,akrabamdan biliyorum.

Ortaya karışık :) ,o zaman "cuma gecesi" nden - "c.tesi gecesi" ne kadar evdesin ,"pazar saat 03:00" ile - "p.tesi saat 11:00" arası iştesin :kiskis

Ondan telefonlarıma cevap vermedin ,ne bileyim ben yattığını ,ufaklık açtı" alloo,allooo"dedi bende kapattım :hihi
Pandemi belasından kurtulalım ne zaman istersen bekliyorum abi ?

Geri
Üst Alt