Sokağa çıkma yasağı geldi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Aynı durumdayım, çok sevdiğim foto çekme işinden telefonlar yüzünden soğudum, makinayı, çantayı sırtıma vurup dağ bayır gezmeyeli çok oldu... ?

Hoş buldum üstat... :kiskis
Sevgili veli,ben ilk makinamı yeniasır spor fotocusu arkadaşımdan almıştım ,sanırım bizim göztepe-karşıkaya maçına gitmiştim ,orada top gelmişti kameraya (gözgözlü çekti şutu ,ben işaret ettim ,tam kameraya geldi top :hihi ) ,kırık tele ile makinayı bana sattı sonra ,o makina ile ne para kazanmıştım :)
Şimdi bunu okuyanlar "abiii,senin de yapmadığın iş kalmamış" diyeceklerdir mutlaka ,ama evet ,kalmadı inan ,lise1 geçtğim yıl "Menemen-garaj" hattında dolmuş -otobüs muaviniydim :)
Aha ,başladım yine ,tamam sustum :kiskis

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Aynı durumdayım, çok sevdiğim foto çekme işinden telefonlar yüzünden soğudum, makinayı, çantayı sırtıma vurup dağ bayır gezmeyeli çok oldu... ?

Hoş buldum üstat... :kiskis
Bana da pek nasip olmadı makineyi elime almak son iki senede ama bu pandemi geçsin hafıza kartları dolu döneceğim gittiğim her yerden. Fotoğraflamaya değer bir şeyler olmadan, pek de bir anlamı kalmıyor maalesef fotoğrafçılığın.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Sevgili veli,ben ilk makinamı yeniasır spor fotocusu arkadaşımdan almıştım ,sanırım bizim göztepe-karşıkaya maçına gitmiştim ,orada top gelmişti kameraya (gözgözlü çekti şutu ,ben işaret ettim ,tam kameraya geldi top :hihi ) ,kırık tele ile makinayı bana sattı sonra ,o makina ile ne para kazanmıştım :)
Şimdi bunu okuyanlar "abiii,senin de yapmadığın iş kalmamış" diyeceklerdir mutlaka ,ama evet ,kalmadı inan ,lise1 geçtğim yıl "Menemen-garaj" hattında dolmuş -otobüs muaviniydim :)
O otobüste neler olmuştur ?????

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51

Buradan devam et sen abi klavyene sağlık.

Geri
Üst Alt