Sokağa çıkma yasağı geldi

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
A Alperentoy, isveçte geçtiğimiz hafta 4000 kişi çip taktırdı toplam 44000 isveçli çip lendi.

Geçmiş olsun onlara, mahrem birşeyi kalmaz artık, ilerde sistem hoşlanmazsa etki edebileceği kapıyı şimdiden açmış oldu vücudunda. Uzatmak istemiyorum. Bunu 'alttakini' bilmeyen, ne getirip ne götüreceğini, ne yapması gerektiğini bilmez. Sadece dayatılanı yaşar.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,376
valla beni hiç ırgalamaz böyle işler ve de çekinmem,günümüz internet ortamında
bunlar sadece vızıltı yaw,o kadar fazla yer sizleri izliyorki aklınız şaşar!

ayrıca ben niye çekineyim yaw,ya da "haram yemedim ki" !!!

"beni izleme" iyide tıkla buraya seni daha çok izlesinler,yemeyin böyle yemleri sakın!

benim Antalya da görüştüğüm öyle RUS lar ki anlatıklarını duysanız aklınız şaşar,bir kısmi eski
KGB ajanları bir kısmı da Hacker v.s v.s bilmeyenler olursa öğrensinler o zaman bunların alayı
RUS dur,herifler gülüyor bunlara,bazılarının zaten "mesleği" bu yaw! 5 yıldızlı otelde 10 ay
tatil yapıyor uyanıklar!

miktir edin gitsin böyle şeyler,sakın takılmayın,yoksa yağmurdan kaçarken tam doluya tutulursunuz
benden uyarması:hoba1

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647
valla beni hiç ırgalamaz böyle işler ve de çekinmem,günümüz internet ortamında
bunlar sadece vızıltı yaw,o kadar fazla yer sizleri izliyorki aklınız şaşar!

ayrıca ben niye çekineyim yaw,ya da "haram yemedim ki" !!!

"beni izleme" iyide tıkla buraya seni daha çok izlesinler,yemeyin böyle yemleri sakın!

benim Antalya da görüştüğüm öyle RUS lar ki anlatıklarını duysanız aklınız şaşar,bir kısmi eski
KGB ajanları bir kısmı da Hacker v.s v.s bilmeyenler olursa öğrensinler o zaman bunların alayı
RUS dur,herifler gülüyor bunlara,bazılarının zaten "mesleği" bu yaw! 5 yıldızlı otelde 10 ay
tatil yapıyor uyanıklar!

miktir edin gitsin böyle şeyler,sakın takılmayın,yoksa yağmurdan kaçarken tam doluya tutulursunuz
benden uyarması:hoba1

Usta dediğimiz şey helal haram konusu değil, onun zaten sahibi var hesabını bırakmaz ne bu dünyada ne diğer tarafta. Mahremiyet konusuna gelinece bizim onda da sıkıntımız yok. Zaten biliyoruz iki yanımızda iki katibin yaptıklarımızı yazdıp durduğunu.

Konuştuğumuz konu adamlar yeryüzünde RA olmak istiyor, döşedikleri taşların yolunun sonun da tüm insanları onlara kul olmaya zorluyor. Bakınca birşey yapmayıp boşverince olacak bu görünüyorken, neyi miktir edelim? Ahireti kazanmak için önce burayı kazanmak lazım, buradan hesaba çekileceğiz, boş vermek şahsen bana yakışmaz.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,376
sen boşverme o zaman
doğru ol,haram da yeme gerisini Allaha bırakacaksın

"izleniyoruz" demek kadar saçma bir şey olamaz! el-mahkum bir şekilde izleneceksin kaçarın yok!
onu sildim bunu tıklayıp kapattım filan hikaye,bunların bazılarını ya da çoğunu yapan adamlarla(RUS)
sürekli görüşüyorum bana gülüyorlar anlattığım zaman:haha

telefon herkes kullanıyor bittin!
PC herkeste var yine bittin!
yeter bunlar zaten kimi neyi saklayacaksın yaw

yada neleri sileceksin

bir de ben gizlisi saklısı olan adam değilim,valla rahatım bu konularda
sakınan göze çöp batar diyede çok güzel söylemiş atalarımız

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
959
41
Merhaba,

Az önce evdeki bir kaç eksiği alma için markete gittim, insanlar kıtlıktan çıkmış yada yarın savaş çıkacakmış gibi alışveriş yapıyorlardı. Kasada önümdeki adam 1260 tl lik alışveriş yaptı, sırada beklerken boyum uzadı, o kadar uzun sürdü düşünün. Bizi virüs değil insanoğlunun bencilliği ve açgözlülüğü öldürecek?

bence kısmi de olsa perşembe cuma yasak gelmesi ve 4 güne tamamlanması faydalı olacaktır.

artık şunu kafamıza sokalım, devletin kepenkleri indirecek üretime durduracak ve duran sektörü finanse edecek parası yok, yok, yok.. niye yok neden yok orası ayrı bir tartışma konusu.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
23-24-25-26 Mayıs'ta

Ramazan Bayramı arefesi ve 3 gün bayram süresince yurt genelinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Bayram ayağına, yurt beğenmeyen sigoynalar gibi gezen, düşüncesiz insanlar için güzel karar.

Geri
Üst Alt