Sokağa çıkma yasağı geldi

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
olması gerekendi, geç oldu, neyse buna bile şükür .
Neyse canım böyle böyle öğreniyorlar işte.

Bak 18 senede sokağa çıkma yasağı nasıl ilan edilir öğrendiler, şöyle bir 56 yıl sonra falan memleket nasıl yönetilir onu da öğrenirler elbette. :kiskis

Şöyle bir bakıyorum da, Atam öldükten sonra zaten memleket hiç yönetilmemiş ki, akmış gitmiş kendi gücü ile.

Apolitik bir sistem yok mu yahu? :alala

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51

Bak 18 senede sokağa çıkma yasağı nasıl ilan edilir öğrendiler, şöyle bir 56 yıl sonra falan memleket nasıl yönetilir onu da öğrenirler elbette. :kiskis

Şöyle bir bakıyorum da, Atam öldükten sonra zaten memleket hiç yönetilmemiş ki, akmış gitmiş kendi gücü ile.

O dönemin de hataları çok hocam... ?
Toplumun okuyup araştırma yeteneği olmadığı için bir çok iyi veya kötü şeyi bilmiyor. Yaşadığımız şeyleri de çabuk unutuyoruz.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,376
ülen ümmet olup gittik onca yüzyıllardır
gelen gideni arattı derler ya,ne gelen de iş var ne de gidende!
"kader" iş te budur demek daha evladır!

biz tam kaderciyiz,birisi sorar işin ne diye;"kaderci" demek lazım en güzeli:kas
kader bizim işimiz abi

herkes kader den doktora yapmıştır bu memleket de!

dün bahsettiğim YT den şehirler videolarını izledim,1 saat NewYork da turaladım durdum yaw
25milyon luk şehirden sanırım herkes bir yere kaçmış gibiydi,tarihinde bu kadar boş sokaklar
görmemiştir Manhattan kesimi:hmmsokaklar da tek tük adam vardı!
hele bir tane zenci vardı adam köşede Saksafon çalıyordu! diğer köşede NYPD aracı ayrıca
hemen her köşede bunlardan bir tanesi sanırım nöbete çıkmışlar

bu şehir videoları benim uyku hapım oldu aç bunu izle bir süre sonra uyuyorsun tavsiyemdir:bye

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531

Abi Atamın şuan kemikleri sızlıyor hayır kaksa yüzlerine tükürse hakkıdır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
15874001218004352048308514941447.jpg

Büyük şehirlerde

A Çevrimdışı

Alperentoy

Süper Üye
12 Nis 2019
647

Geliyor hocam az sabır, 5g - 6g derken yanında insanlarada çipi taktılarmı tam apolitik olucaz. Adamlar her 5g li nesneyi internete bağlayıp yapay zekayla kontrol etme hazırlığındalar. Herhalde insanı da boş bırakmazlar zaten şu anda yapay zeka internet ve sosyal medyadan takip ediyordur. Bedava sosyal medya mı olur? Adamlar veriyor karşılığında farkına varamadığımız neyimizi alıyorlarsa. Sanki ne apolitiği nede politiği kalmayacak yakında, tam köle olup insanlığımız kalmayacak bedenlerimizden başka onuda hekleme mümkün hale gelecek...

Son düzenleme:
stone Çevrimdışı

stone

Aktif Üye
14 Eki 2019
269
Simpsons kehanetleri ne kadar gerçek?

Simpsons’ın bir bölümünde Çin’den gelen bir paketten Amerika'ya Corona virüs bulaşıyor iddiası uzun süre gündemdeydi. Çoğu insan ortalıkta dolaşan bu kareyi gördükten sonra virüsün insan yapımı olduğuna bile inanmaya başlamıştı. Oysa bu kare gerçeklik değeri taşımıyor. Aslında dizinin o bölümünde kargo Çin’den değil, Japonya’dan geliyor. Ayrıca hastalığın adı da Corona olarak değil Osaka virüsü olarak geçiyor. Anlayacağınız üzere bu kare fotomontaj. Bölümün yayımlandığı dönemlerde yaşanan hantavirüs salgını senaristlere ilham kaynağı olmuş olmalı.

P Çevrimdışı

parola505

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Westworld dizisini izleyin veri toplanarak neler yapılabilir

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
bu arada google sadece bir arama motoru olarak görmeyin google ın bünyesinde 100 yakın şirket mevcut. google ve oracle ile giremedikleri yer yok .hatta evinizde yatak odanıza tlf pc hiçbirşey sokmayın

stone Çevrimdışı

stone

Aktif Üye
14 Eki 2019
269
ben son günlerde google den uyari aldigim icin google hesabima baktim.
gmail kullananlar'in dikkatine.
tüm google den ...... aranan kelimer, acilan siteler IP Adresinizle Saati ve dakikasi olarak kayit ediliyor.
Örnek vereyim. 2018 de canim Künefe cekti google den aradim.
Kayitlardan gördüm örnek vereyim 10.02.2018 de Künefe aradiniz ve googlemaps den künefe yimege gittiniz.

Tüm kayitlari gmail hesaptan kapatinca, yaklasik 1 hafta boyunca ben robot degilim uyarisi geldi.
google den aciklama tracking iptal edildikten sonra bu uyarilarin gelmesi normal.

kapatmak isteyenler

"Do Not Track" özelliğini açma veya kapatma

Geri
Üst Alt