Siz yeter ki evde kalın, Biz sohbeti size getiririz.

Canlı yayın kaçta başlamalı

• Kullanılan toplam oy
    33
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
harika bir sohbet oldu devamı gelir umarım. ağzına yüreğine sağlık @adem hoca, emeği geçen tüm forumdaş arkadaşlara teşekkür ederiz...
Bu sıkıntılı günleri atlatabilmek, birlik olmak, moralimizi yüksek tutmak adına elimizden ne geliyor ise :ok

Elimizden geldiğince tekrar etmeye çalışırız. Bu sefer daha iyi organize olur ve daha yüksek enerjili ve espritüel konulara yöneliriz :kiskis

Charliez Çevrimdışı

Charliez 

Aktif Üye
19 Ara 2019
67
28
A Adem Helvacı Üstadım Tıpkı TV Yayını Gibi Her Hafta Sonları Cumartesi Ve Pazar Günleri Olan 20.30-24.00 Prime Time Altın Saatler En Çok İzlenen Reyting Bombası Saat'e Zamana Oran Seçilmesi Bide Canlı Yayın Olması Efsane Olmuş. :) TV Kanallarından Size Teklif Teknolojik Tavsiye-Önerilen Ürünler Tanıtımı Yapsanız Üfffffffffffffff Neeeeeeeeeeee Paaaarrrraaaaa Kazanırsınız Sundugunuz-Ögrettiginiz-Degerli-Faydalı Bilgilerinizle İnsanları Aydınlatıp Yararlı Olursunuz Mesela Reytingi Yüksek NTV Kanalı Program Adı: Tekno Hayat veya Alternatif Olarak Teknoloji Her Yerde ismiyle Format Degişikligiyle Anlattıgınız Sunucu oldugunuz Stüdyoda Arkanızda bulunan Dev gibi montelenmiş Stüdyoya Özel LED Paneli Reji'ninEkran Yansıtması ile biz Seyirci Videolu bilgi ürün tanıtımını izlemesi için birde kamera önüne yerleştiren siz sunucun işini kolaylaştırak kaliteli Prompter Cihazı :) :)
TV Ekranlarında TavsiyeForumu Dahil Milyonlarca İzleyicin Takipçin olur bide makul bir şekilde @Pixel Tenoloji kendine Sponsor Yaptınmı Alllllah Sırtın yere gelmez Vallahi :) ;) :) ;)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Adem Helvacı Üstadım Tıpkı TV Yayını Gibi Her Hafta Sonları Cumartesi Ve Pazar Günleri Olan 20.30-24.00 Prime Time Altın Saatler En Çok İzlenen Reyting Bombası Saat'e Zamana Oran Seçilmesi Bide Canlı Yayın Olması Efsane Olmuş. :) TV Kanallarından Size Teklif Teknolojik Tavsiye-Önerilen Ürünler Tanıtımı Yapsanız Üfffffffffffffff Neeeeeeeeeeee Paaaarrrraaaaa Kazanırsınız Sundugunuz-Ögrettiginiz-Degerli-Faydalı Bilgilerinizle İnsanları Aydınlatıp Yararlı Olursunuz Mesela Reytingi Yüksek NTV Kanalı Program Adı: Tekno Hayat veya Alternatif Olarak Teknoloji Her Yerde ismiyle Format Degişikligiyle Anlattıgınız Sunucu oldugunuz Stüdyoda Arkanızda bulunan Dev gibi montelenmiş Stüdyoya Özel LED Paneli Reji'ninEkran Yansıtması ile biz Seyirci Videolu bilgi ürün tanıtımını izlemesi için birde kamera önüne yerleştiren siz sunucun işini kolaylaştırak kaliteli Prompter Cihazı :) :)
TV Ekranlarında TavsiyeForumu Dahil Milyonlarca İzleyicin Takipçin olur bide makul bir şekilde @Pixel Tenoloji kendine Sponsor Yaptınmı Alllllah Sırtın yere gelmez Vallahi :) ;) :) ;)
Pardon Yanlış Yazdım Program"ının Saatini
Anons: Hafta Sonu Her Cumartesi-Pazar 16.00-17.30 'da Adem Helvacı ile Teknoloji Her Yerde NTV'DE

Son düzenleme:
BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Tavsiye Forumu | Dilekçe Mesajım Yazım...
DUYURU...!
Çok Degerli ve de Saygı Hürmet Deger Ahmet CSKN Sota Sota Beye Ve Yine Aynı Şekilde A Adem Helvacı Hocalarıma. Ricam-İstek-Öneri-Görüş ve Şikayet ( Yazım )Mesajımdır.. Merhaba Sevgili Üstad Hocalarım Çok Degerli Admin Yöneticilerim;
Sırf İktidar Adalet ve Kalkınma Partisini Sevdigim- Tuttugum İçin Laf Atan-Çamur At İzi Kalsın herşeye Muhalefet Olan ( Ama Begenmedigi Ak Parti Sayesinde 4.000-5000 bin liralık IPhone'lar kullanan Binlerce TL'LİK Konforlu Lüks Arabalar Alan Müzigi Son Ses Açıp Gezen - Konforlu Rahat Sıfır Daire-Evlerde Oturan
Sadece 4 kişilerden rahatsız huzursuz şikayetçiyim "son derece ahlaken-sözlü davranış-itibarı ile kabalar ve etik degiller " gercekrambo rambo3434 @ albanez albanez Domestos Domestos Umut Barış Umut Barış
Ne zaman konu-mesaj atsam sürekli hor-hakir-küçük görüyorlar beni olabildigince dalga geçip aşagılıyorlar...
İster Dini İsterse Siyasi Tahrik Edici-Öfkelendirici-Saldırgan Vicdan ''en Kaba Sözleri ile Saygısız Vurdum Duymaz Yaptıkları-Eylem-Davranışlarıyla İşe Yaramaz bozuk eşya gibi Beni Saga-Sola-Yukarı-Aşagı hunharca fırlatan
Örnek : " İslami Dini Aşagılamak. Müslümanlığı Müslümanları Aşagılamak " " Bir Siyasi Partiyi Aşagılamak "
Fitne- İnsanları Kin Ve Düşmanlıga Tahrik Etmek Saymış OLdugum Bu 4 Kişileri İkaz Etseniz Uyarırsanız Sevinirim :) :( :( :( :'(
Çok Teşekkürler.
Ben Herhangi Bilerek-Bilmeyerek Bir Hatam Olduysa Özür Dilemeyi Bir Borç Bilirim... Aynı Şekilde Özür Bekledigim 4 Degerli Kardeşlerim gercekrambo rambo3434 albanez albanez Domestos Domestos Umut Barış Umut Barış
Unutmayalım...! Sanal'da Olsa Sitede Olsa Sıcacık-Samimi-Birbirine Çok Seven-Sevecen-Yardım/Destek/Çözüm Üreten Paylaşan Moralimiz Düşük Olunca Canımız Sıkılınca Strest Atma Yeri Eglenceli Bazen Neşeli-Komik Yuvamız Evimiz TavsiyeForumuAilemiz
Unutmayalım...! #BizBuradaBirerAileyiz #EvdeKal #YuvandaKal #TavsiyeForumu ====>>>> <<<<====

Merhaba ;
Ben bahsi geçen konuları bilmiyorum. Bence kendinize sormanız gereken soru şu bahsi geçen konularda ben konuyu siyasete getiriyor muyum? Önemli olan nokta bence bu . Eğer ki siz siyasete konuyu getirmiyor ve arkadaşlar size sadece siyasi görüşünüzden dolayı böyle bir karşıt görüş sunuyorlarsa suçlular. Ama diğer türlü biraz da kendimiz de aramalıyız.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal

Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal

Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal

Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal

Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal

Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal
Evde Kal Güvende Kal

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Merhaba ;
Ben bahsi geçen konuları bilmiyorum. Bence kendinize sormanız gereken soru şu bahsi geçen konularda ben konuyu siyasete getiriyor muyum? Önemli olan nokta bence bu . Eğer ki siz siyasete konuyu getirmiyor ve arkadaşlar size sadece siyasi görüşünüzden dolayı böyle bir karşıt görüş sunuyorlarsa suçlular. Ama diğer türlü biraz da kendimiz de aramalıyız.
Bu ve benzeri kişileri tespit ettiğim ve karşılıklı tartışma ortamında seviyeyi koruyamadıklarını anladığım an, muhataplığı keserek "yok say" yapıyorum... Yukarıdaki alıntısını da bu sebeple görmüyorum, şahsımla ilgili "olumsuz" düşünceleri varsa kendisine iade ediyorum, yoksa da saygı duyuyorum...

Vakti olanlar, bahsi geçen şahıs ile olan diyalogları okuyabilirse az çok kimin ne olduğunu anlayabilir.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu ve benzeri kişileri tespit ettiğim ve karşılıklı tartışma ortamında seviyeyi koruyamadıklarını anladığım an, muhataplığı keserek "yok say" yapıyorum... Yukarıdaki alıntısını da bu sebeple görmüyorum, şahsımla ilgili "olumsuz" düşünceleri varsa kendisine iade ediyorum, yoksa da saygı duyuyorum...

Vakti olanlar, bahsi geçen şahıs ile olan diyalogları okuyabilirse az çok kimin ne olduğunu anlayabilir.
İlk iki cümle, ortadan biraz alıntı, Büyük harfli yazılanların tamamını yoksay, finale bak şeklinde ''Sakıncalı'' bir ifadesi (Kişiye hakaret vs) var mı diye kontrol dışında okumuyorum ne yazık ki zira kendisini de bu konuda bilgilendirmiştim daha önce.

Her görüşe saygımız var olsa da forumumuzun huzuru önde gelir her zaman :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
İnstada iki kamera ile aynı anda canlı yayın yapılıyor ya, youtube bunu destekliyor mu acaba?

Ben yayındayken birisini daha alalım sohbete diye yani

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt