Siz yeter ki evde kalın, Biz sohbeti size getiririz.

Canlı yayın kaçta başlamalı

• Kullanılan toplam oy
    33
OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Evdeyim. Evde Kal , Hayatta kal. şiyarı hepimizin sorumlu, olduğu, olmazsa, olmazımız, olmalı,
aksi halde zor günler bekliyor memleketimizi Rabbım bu günlerimizi aratmasın.

1b598abfb2f22cb85.png

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Çetin koç' un sorusu : Samsung TV min ekranında dikey çizgiler oluştu TV 4 yıllık yaptırsam mi bilemedim panelde en az arıza yapan sizce hangisi. Bı sorun daha olacak avmler de bulunan tvler de izletilen yayınlar da hile var mi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
İdris Balcıoğlu sorusu ; slm clas LED bar kalitesi nasıl birde çift LED cipli olarak satılıyor normalde TV üzerinde ki LED bar tek cipli ledmidir konu için yorumunuz nedir

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Hakan ARIN sorusu ; Adem ustam başka arkadaşların acil bir soru yoksa sorumu cevaplamanızı isterim. Klima teknolojileri hakkında kısaca bilgilendirme yapabilir misiniz? Şunun gibi TV lerdeki qled, oled vs. açıklamak gibi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Halil Ecevit sorusu ; adem hocam. vestel ve yan ürünü marka tv kullanan arkadaşların tamamı için olmazsa olmaz iptv uygulama yükleme konusunu açtım forumda.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Halil Ecevit in sorusu ; @adem hocam. Vestel ve yan ürünü marka tv kullanan arkadaşların tamamı için olmazsa olmaz iptv uygulama yükleme konusunu açtım tavsiyeforum da.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Ali özkanlı nın sorusu ; adem hocam size bir sorum olacak aslinda bir mantik.biliyorsunuz led tv lerin coflari altta bende evimde led tv yi ter duvara asip servis menusunden goruntuyu cevirdim ne dusunuyorsunuz

Geri
Üst Alt