Siz yeter ki evde kalın, Biz sohbeti size getiririz.

Canlı yayın kaçta başlamalı

• Kullanılan toplam oy
    33
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hiç oynanmasa ne olur?

Çok ciddi bir ekonomi var sanırım bu sektörde :alala
En tepede, büyük paralar var hocam... Herkes bu paralardan nemalanmak için insanlığını kaybetmeyi göze alıyor, bir çoğu da kaybetmiş durumda.

Tali olarak da, ego, etiket, makam mevki var futbolda... Bir gün, sıradan bir futbol maçına "yalnız" gidin ve gözlemleyin... Tribünde kimler var, ne yapıyor?? Sonra da futbolu, spor olarak konumlandırın kafanızda... Aklı başında insanlar bu kareyi normal olarak örtüştüremiyor ama her şey süt liman...

Yersenkirshen. ☺

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
En tepede, büyük paralar var hocam... Herkes bu paralardan nemalanmak için insanlığını kaybetmeyi göze alıyor, bir çoğu da kaybetmiş durumda.

Tali olarak da, ego, etiket, makam mevki var futbolda... Bir gün, sıradan bir futbol maçına "yalnız" gidin ve gözlemleyin... Tribünde kimler var, ne yapıyor?? Sonra da futbolu, spor olarak konumlandırın kafanızda... Aklı başında insanlar bu kareyi normal olarak örtüştüremiyor ama her şey süt liman...

Yersenkirshen. ☺
Demek ki hiç bilgim olmayan bir konu olması benim için hiç kayıp değilmiş. ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sen tabi çok daha eskilerde kalmışsın hocam , belki de futbolun gerçekten futbol olduğu , takımların yarısından fazlasının yabancılar dan oluşmadığı yıllar...☺
Sen yazınca aklıma geldi, Galatasarayın ne olduğunu bilmediğim çok önemli bir başarısı olmuştu 80 lerin sonu veya 90 ların başında. Defansta Uğur vardı ve sanki lakabı Tank gibi birşeydi. Bir de Prekazi vardı frikik denen vuruşları hep gol oluyordu. Bir de Fenerbahçenin bir kalecisi vardı , yazılışını bilmiyorum da schumaher di sanırım.

Eeee benden bu kadar artık :kiskis

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Sen yazınca aklıma geldi, Galatasarayın ne olduğunu bilmediğim çok önemli bir başarısı olmuştu 80 lerin sonu veya 90 ların başında. Defansta Uğur vardı ve sanki lakabı Tank gibi birşeydi. Bir de Prekazi vardı frikik denen vuruşları hep gol oluyordu. Bir de Fenerbahçenin bir kalecisi vardı , yazılışını bilmiyorum da schumaher di sanırım.

Eeee benden bu kadar artık :kiskis
Defanstaki tank değil, kasaptı hocam... Adı da; Yusuf'tu...
Kaleci evet Sucu Mahir'di... (Schumacher)

:sirit

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sen tabi çok daha eskilerde kalmışsın hocam , belki de futbolun gerçekten futbol olduğu , takımların yarısından fazlasının yabancılar dan oluşmadığı yıllar...☺
Sen yazınca aklıma geldi, Galatasarayın ne olduğunu bilmediğim çok önemli bir başarısı olmuştu 80 lerin sonu veya 90 ların başında. Defansta Uğur vardı ve sanki lakabı Tank gibi birşeydi. Bir de Prekazi vardı frikik denen vuruşları hep gol oluyordu. Bir de Fenerbahçenin bir kalecisi vardı , yazılışını bilmiyorum da schumacher
Defanstaki tank değil, kasaptı hocam... Adı da; Yusuf'tu...
Kaleci evet Sucu Mahir'di... (Schumacher)

:sirit
Fena sallamışım o zaman ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri