Seg tv yatay çizgiler

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Bnm tv 49 du aldiktan sonra keske 55 alsaydim dedim bi sure sonra. Simdi 55 alicam muhetemelen acaba 3000 1600 fark eder mi kafama takildi?‍♂️

oku bak üstad.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555

oku bak üstad.
Anladim bu konu tamm
Peki ayni goruntu 49" da ve 55" de fark eder mi yabi 55 in goruntusu 49 a gore daha mi kotudur

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Ekran büyüdükçe yenileme hızı zayıflığı daha ön plana çıkar işte burada yazılım ile bunun önüne geçilmeye çalışılıyor.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Son düzenleme:
sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Televizyonlar ile ilgili çok farklı yorumlar mevcut gidip çıplak gözle görmek lazım. Ben şuan 50tu7000 kullanmaya başladım.Genel olarak işlemci ve panel tipine göre karar vermek lazım.

İps mi va panel mi istiyorsunuz önce buna karar verip sonra işlemci olarak güçlü bir televizyon tercih etmelisiniz.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Televizyonlar ile ilgili çok farklı yorumlar mevcut gidip çıplak gözle görmek lazım. Ben şuan 50tu7000 kullanmaya başladım.Genel olarak işlemci ve panel tipine göre karar vermek lazım.

İps mi va panel mi istiyorsunuz önce buna karar verip sonra işlemci olarak güçlü bir televizyon tercih etmelisiniz.
Yada diger alternatif biraz daha paraya kiyip philips pus8505 mi alsam diyorum

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
4 çekirdekli işlemcili televizyonda akıllı tv özellikleri kayda değer oranda hızlı. Büyük ekranda televizyon izlemek tabiki ayrı bir keyif.
İmkanlar ölçüsünde ekran boyutunu büyük almak lazım.Fakat odanız çok küçük ise bu seferde aksine rahatsız eden bir şekil alıyor.
Philips televizyonları geçen gün yakından inceledim. Panel ve kasa olarak gayet kaliteli.Tatmin edici görüntü veriyor.
Fakat philips tercih etmememin nedeni ise servisleri ile ilgili son zamanlarda yaşanan olaylar oldu.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
4 çekirdekli işlemcili televizyonda akıllı tv özellikleri kayda değer oranda hızlı. Büyük ekranda televizyon izlemek tabiki ayrı bir keyif.
İmkanlar ölçüsünde ekran boyutunu büyük almak lazım.Fakat odanız çok küçük ise bu seferde aksine rahatsız eden bir şekil alıyor.
Philips televizyonları geçen gün yakından inceledim. Panel ve kasa olarak gayet kaliteli.Tatmin edici görüntü veriyor.
Fakat philips tercih etmememin nedeni ise servisleri ile ilgili son zamanlarda yaşanan olaylar oldu.
Biraz baktim genel anlamda tv den memnun herkes. Direk led olmasida guzel olmus. Onceki tv ud9400 du goruntusu fena degildi bu ondan 1 2 tık bile iyi olsa yeter?
Servis sonrasi hizmet genelde bi cok markada sorun. 4 yillim tv yi vestel tamir edemio yedek parca yokmus bana 4.oneride bulundular bu saba 49ua9800 ü 4014 liraya veririz diyolar. 2 yıl garantili odemede pesinmis?. Diorum zaten 4600 e var 3 yil garantilisi hepsiburadada vestelin kendi saticisi diyorum. Bana dedigi su vestel.com un fiyatlarini baz aliyoruz? 4600 e gider 3 yil garantili 7 taksitle alirim o zman senle ne ugrascam daha ama kafam bozuldu bu tavurlara. O yizden 50pus8505 baktim genel anlamda tv den memnun kullanicilar ama burda sizin gorusunuzude almak istedim
Servisin onerileri
50u9500 2890 lira
55ua9600 3890 lira
55ua9800 4800 lira
49ua9800 400 lira 2 yıl garantili hepsi. Pesin para istediler ucretli degisim icin kabul etmedim tv yi geri istedim. Vestel matkasiyla alakamida tamamen kestim allaha sukur

Son düzenleme:
sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Bu işler aslında birazda şans işi. Benim nacizane tavsiyem görüntüsü size hitap eden eski televizyonunuz gibi arıza verdiğinde kenara ayırıp yeni televizyon alabilecek şekilde karar vermenizi sağlayacak fiyata sahip bir ürüne yönelmeniz.
Çok uçuk fiyatlarda televizyon alıp sonra bozulunca canınız sıkılabilir.

Beğendiğiniz modeller bence de gayet makul gibi.Umarım uzun yıllar hizmet eder. Aldığınızda değerli yorumlarınızı bekliyoruz.

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Bu işler aslında birazda şans işi. Benim nacizane tavsiyem görüntüsü size hitap eden eski televizyonunuz gibi arıza verdiğinde kenara ayırıp yeni televizyon alabilecek şekilde karar vermenizi sağlayacak fiyata sahip bir ürüne yönelmeniz.
Çok uçuk fiyatlarda televizyon alıp sonra bozulunca canınız sıkılabilir.

Beğendiğiniz modeller bence de gayet makul gibi.Umarım uzun yıllar hizmet eder. Aldığınızda değerli yorumlarınızı bekliyoruz.
Begendigim modeller derken philips 50pus8505 ve samsung 50tu8000 den mi bahsediyosunuz

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Begendigim modeller derken philips 50pus8505 ve samsung 50tu8000 den mi bahsediyosunuz
Evet iki model için diyorum.

Güzel bir karşılaştırma.

İki modelde VA panel , Led dizilimi Philips de Direct Samsung da Edge şeklinde.

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
Evet iki model için diyorum.

Güzel bir karşılaştırma.

İki modelde VA panel , Led dizilimi Philips de Direct Samsung da Edge şeklinde.
Evet philips o yonden de bi adim onde bnee
Evet philips o yonden de bi adim onde bnee
Aldigimda inceleme tarzinda bi konu ile gelecegim tekrar. Verdiginiz cevaplar icin tesekkurler. Son bi soru daha sorayim hocam. Yeni tv alcaz artik bu kesin. Peki bu bozuk olan ud9400 u tamir olmaz mi.tamir olursa bunu arka odaya koyim

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt