SEG SCM9100 Çamaşır Makinesi 9KG 1000 Devir *** A101 satışı 899TL

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
A Ado, newrophat newrophat Domestos Domestos
21 şubat 19 da yine çıkacakmış ( 1300 tl ) , tavsiye ediyorsunuz görünüyor ama 1000 devir kafama takılıyor:alala yeterlimi acaba :alala iyi ise bu kez almayı düşünüyom birde 400 tl artmış çok geldi :hmm

3WklY.png

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

,bu konuda ne dersiniz :hmm

Domestos Domestos,

Aldın ise değerlendirmen nedir .. SESSİZ mi ..? gerek yıkama gerek sıkma işinde :hmm

Forumdaki bilgi, tavsiye ve tecrübelere rağmen kafana takılan şey varsa alma derim.

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464

Forumdaki bilgi, tavsiye ve tecrübelere rağmen kafana takılan şey varsa alma derim.
Domestos Domestos, 1000 devir takılıyor.. yeterlimi 1000 devir olması

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036

fiyat kısmı tamamen sizin tasarrufunuz, firmalar maalesef kurnazlık yapıyor dolar aylardır aynı fiyatta saymasına rağmen. devir konusuna gelince, bizde aynısının 7kg modeli var, o makinede 1000 devir ama çok ses çıkıyor diye 800 devirde kullanılıyor yani bize 800 devirde yeterken size 1000 devir rahat rahat yeter diye düşünüyorum. bu arada hepsiburadada makinelerde indirim vardı dün akşam devam ediyor mu bilmiyorum bir bakın derim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Domestos Domestos, 1000 devir takılıyor.. yeterlimi 1000 devir olması

Teknik olarak 1000 devir üstünde anlam aramak bana göre pek de mantıklı değil.
Evimde 1400 devir makine var, biz kendi ellerimizle 800 devire indiriyoruz zira biliyoruz ki çok yüksek devir, kurumaya en fazla 30dk avantaj sağlıyor o kadar, Ancak yine teknik olarak ne kadar yüksek devir, o kadar fazla sürtünme, o kadar fazla titreme, o kadar fazla yıpranma demektir benim gözümde. Tamam yüksek devire aldınız makineniz bozuldu demiyorum size lakin sonuçta çalışma prensibini bilince bana çok da anlamlı gelmiyor. Haaa olmasını seviyor mu insan? Evet seviyor. Benim gibi, istiyor ve seviyor ama kullanmıyor :kiskis

Yüksek devirler sonrası ütüleme zorluğu nedeniyle hem zaman, hem de fazladan elektrik parası harcamak zorunda kaldığınızı da unutmayınız zira çamaşırlar öyle kırışıyor ki açılmıyor meretler :kop

S Çevrimdışı

Samurayo

Yeni Üye
26 Nis 2019
1
34
Merhaba Adem beyin SCM 9100 videosuna Ekim ayında denk gelmiştim. Yeni bir Çamaşır makinası ihtiyacım oldu. SEG SCM 9100 almayı düşünüyordum.
Lakin şikayetvar sitesinde okuduğum bazı yorumlar nedeniyle kararsız kaldım. Hotpoint Ariston FMG 823M TKA A+++ 8 kg 1200 Devir makine ile SEG SCM 9100 arasında kararsız kaldım. Genel tavsiyenizi sormakla birlikte iki makinenin rulman vb. Sağlamlık açısından iki modeli karşılaştırma yapabilir misiniz?
Saygılarımla.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba Adem beyin SCM 9100 videosuna Ekim ayında denk gelmiştim. Yeni bir Çamaşır makinası ihtiyacım oldu. SEG SCM 9100 almayı düşünüyordum.
Lakin şikayetvar sitesinde okuduğum bazı yorumlar nedeniyle kararsız kaldım. Hotpoint Ariston FMG 823M TKA A+++ 8 kg 1200 Devir makine ile SEG SCM 9100 arasında kararsız kaldım. Genel tavsiyenizi sormakla birlikte iki makinenin rulman vb. Sağlamlık açısından iki modeli karşılaştırma yapabilir misiniz?
Saygılarımla.
2 si arasından geçen sene olsa direk ariston derdim, ama şu an sorunlu; çünkü türkiyeden çekildi, servis olarak yine vestel bakıyor ama parça tedariği sıkıntısı ve belli prosedürler konuldu, misal bi yeri kırık veya vuruk gelsin ya ücretli yaptıracaksın yada iade etmek için uğraşacaksın,
seg makina güzeldir, ama daha iyi cihaz arıyorsan daha farklı firmalara bakmanı öneniririm. f/p istersen tabiki seg olacak ama sese titreşime boyun eğmen gerekir

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
2 si arasından geçen sene olsa direk ariston derdim, ama şu an sorunlu; çünkü türkiyeden çekildi, servis olarak yine vestel bakıyor ama parça tedariği sıkıntısı ve belli prosedürler konuldu, misal bi yeri kırık veya vuruk gelsin ya ücretli yaptıracaksın yada iade etmek için uğraşacaksın,
seg makina güzeldir, ama daha iyi cihaz arıyorsan daha farklı firmalara bakmanı öneniririm. f/p istersen tabiki seg olacak ama sese titreşime boyun eğmen gerekir

Seg 9 kg olmasına rağmen tambur hacmi küçük 7.5 kg anca alır ben mümkün olduğunca inverter motorlu cihaz alınmasını öneriyorum şuan için en uygun fiyatlısı profilo cmk1000tr olarak gözüküyor .

Saygılarımla.

Bütçeniz kısıtlı ise bu cihazlara bakın.

Son düzenleme:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Saygılarımla.
https://tavsiyeforumu.com/konu/seg-9100-camasir-makinesi-kendi-capimda-inceleme.1988/

9 Ay oldu ve genel olarak memnunum, daha doğrusu memnun olmadığım bir tarafı olmadı... Su tahliyesi esnasında çıkardığı bızıklama sesi haricinde ses yok makinede... Şimdi fiyatları ne alemde bilmiyorum ama ben 900 liraya almıştım. Çok para vermeden evdeki çamaşırlar yıkansın diyorsan, tam senlik makine, tavsiye ederim. :ok

T Çevrimdışı

Towarscke 

Aktif Üye
20 Kas 2018
296
33
https://tavsiyeforumu.com/konu/seg-9100-camasir-makinesi-kendi-capimda-inceleme.1988/

9 Ay oldu ve genel olarak memnunum, daha doğrusu memnun olmadığım bir tarafı olmadı... Su tahliyesi esnasında çıkardığı bızıklama sesi haricinde ses yok makinede... Şimdi fiyatları ne alemde bilmiyorum ama ben 900 liraya almıştım. Çok para vermeden evdeki çamaşırlar yıkansın diyorsan, tam senlik makine, tavsiye ederim. :ok

Elyaf yorgan yıkadınız mı hiç acaba.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt