Seg Marka Tvnin tarayıcı yok

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24

hosbulduk hosbulduk teraspy teraspy herhangi bir gelişme var mı acaba benim aklıma bir fikir geldi Regal 58R754U ya da diğer muadil Vestel Tvlerden aynı panel (58 inç ara boyut bir panel olduğu için karma panelden ziyade diğer 58inçliklerle aynı panel olduğunu düşünüyorum yanlış düşünüyor da olabilirim) ve aynı anakart bileşende olanlardan smartı full olan TV'nin yazılımını kurmaya denesek olur mu acaba?​

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,264
65

hosbulduk hosbulduk teraspy teraspy herhangi bir gelişme var mı acaba benim aklıma bir fikir geldi Regal 58R754U ya da diğer muadil Vestel Tvlerden aynı panel (58 inç ara boyut bir panel olduğu için karma panelden ziyade diğer 58inçliklerle aynı panel olduğunu düşünüyorum yanlış düşünüyor da olabilirim) ve aynı anakart bileşende olanlardan smartı full olan TV'nin yazılımını kurmaya denesek olur mu acaba?​

Ben göreyim diye mi kocaman ve kalın harfle yazdın mübarek :haha1
Bende bu tv olmadığından benim açımdan gelişme yok maalesef,tv lite yazılım kullandığından da tarayıcıyı ancak hosbulduk hosbulduk un dediği yöntem ile kullanırsın,ayrıca yazılım android ise pek de uyacağını sanmıyorum yazılımların birbirlerine.Ama unutma "olmaz" demiyorum,"sanmıyorum" diyorum :ok

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
Ben göreyim diye mi kocaman ve kalın harfle yazdın mübarek :haha1
Bende bu tv olmadığından benim açımdan gelişme yok maalesef,tv lite yazılım kullandığından da tarayıcıyı ancak hosbulduk hosbulduk un dediği yöntem ile kullanırsın,ayrıca yazılım android ise pek de uyacağını sanmıyorum yazılımların birbirlerine.Ama unutma "olmaz" demiyorum,"sanmıyorum" diyorum :ok

Yok olur mu öyle şey teraspy teraspy niye böyle olduğunu anlamadım mobilden dolayı zaten bende çözemedim. :bilmiyom :hoba1

Android sürümü anakart üzerindeki işlemci, ram ve hafıza bileşenleri aynı olsa bile olur mu bilmiyorum ama asıl benim merak ettiğim ise linux tabanlı 58inç aynı panel ve anakart kullanan smart sürümü full olan TV yazılımı benim Tv'me olur mu?

Geri
Üst Alt