Seg Marka Tvnin tarayıcı yok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Yok olur mu öyle şey teraspy teraspy niye böyle olduğunu anlamadım mobilden dolayı zaten bende çözemedim. :bilmiyom :hoba1

Android sürümü anakart üzerindeki işlemci, ram ve hafıza bileşenleri aynı olsa bile olur mu bilmiyorum ama asıl benim merak ettiğim ise linux tabanlı 58inç aynı panel ve anakart kullanan smart sürümü full olan TV yazılımı benim Tv'me olur mu?
Senin tv android ise linux yazılım hiç olmaz zaten, sakın denemeye bile kalkma tvler ucuz değil çünkü :ok

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
Hımm, o zaman diğer dostlarımın cevabını bekleyelim bakalım,ne diyecekler :ok
Aklıma geldi bir şey daha sormak istiyorum smart portal konusunda gördüğüm sizin de eskiden uğraştığınız sadece uygulamaların olduğu düz sade portal yapım çalışmaları vardı ama o portal linkleri çalışmıyor artık eğer direk uygulamaları çalıştıracak sadece uygulamaların ikonları olan düzenlenmiş aktif portal var mı ya da çalışma onu starturl şeklinde yükleyip kullanabileceğim bu yöntemle de denemek isterim varsa teraspy teraspy rfve rfve

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Aklıma geldi bir şey daha sormak istiyorum smart portal konusunda gördüğüm sizin de eskiden uğraştığınız sadece uygulamaların olduğu düz sade portal yapım çalışmaları vardı ama o portal linkleri çalışmıyor artık eğer direk uygulamaları çalıştıracak sadece uygulamaların ikonları olan düzenlenmiş aktif portal var mı ya da çalışma onu starturl şeklinde yükleyip kullanabileceğim bu yöntemle de denemek isterim varsa teraspy teraspy rfve rfve
Sana yazdığım hiç bir cevabı beğenmiyorsun bu yüzden cevap vermiyorum :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64

Sana yazdığım hiç bir cevabı beğenmiyorsun bu yüzden cevap vermiyorum :haha1
Ver bakayım linkleri buradan,merak ettim :)

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
:deli1Ver bakayım linkleri buradan,merak ettim :)
Cevaplarınız çözüme ulaşmadığından beğenmiyorum belki. :deli1 Şaka bir yana sebebini anca alışıyorum buraya diyelim. :hoba1

Konu içindeki mesaj 'Yepyeni Smart Portal Çalışmaları' https://tavsiyeforumu.com/konu/yepyeni-smart-portal-calismalari.3751/post-77847

Bu mesajdaki portaldaki uygulamalar aslında benim istediğim bunu da deneyebilirsek bence çözebiliriz sorunu çünkü bende mesela kumandada Twitch tuşu var uygulama menu de ve markette olmamasına rağmen tuşa basınca uygulama çalışıyor böyle bir portalda uygulamaları cihazı yönlendirebilirsek ben çalışacağını umuyorum.

Ekleme:
Smart portal konusundaki bütün mesajları okudum hosbulduk hosbulduk konudaki şu mesajında https://tavsiyeforumu.com/konu/yepyeni-smart-portal-calismalari.3751/post-150616 portallarda hangi uygulamaların gözüküp gözükmemesinin cevabını biraz buldum sanırsam ama yeni tvler için smart linkini starturul yapıtığımda neden tarayıcıdaki gibi hata yazısını çıktığını anlayamadım birde sana sysloglarda o link " " bu şekilde gözüküyordu hatta portal tv linki de benzer olarak " " bu 2kb.txt nedir ki sizce? Ayrıyetten "user agent: VSTVB MB100 HbbTV/1.5.1 (; SEG; MB180; 1.61.1.0; ; _TV_G32_2020;" bölüm var asıl sorunun cevabı burada mı yatıyor sizce ne derseniz birde cihaz v1.64.1.0 iken v1.61.1.0 yükleyerek downgrade etmiş oldum şimdi user agent da yazılımın versiyon bilgisini görünce core yazılımla bu çözülür mü yani v1.57.3.0 kursam çözülme ihtimali var mı?

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
1- sysloglarda o link " "
bu şekilde gözüküyordu hatta portal tv linki de benzer olarak
2- " " bu 2kb.txt
nedir ki sizce? Ayrıyetten
3- "user agent: VSTVB MB100 HbbTV/1.5.1 (; SEG; MB180; 1.61.1.0; ; _TV_G32_2020;" bölüm var asıl sorunun cevabı burada mı yatıyor sizce ne derseniz birde cihaz v1.64.1.0 iken v1.61.1.0 yükleyerek downgrade etmiş oldum şimdi user agent da yazılımın versiyon bilgisini görünce core yazılımla bu çözülür mü yani v1.57.3.0 kursam çözülme ihtimali var mı?
Tek tek cevap veriyorum :)
1- 2- bu linkler tv internete bağlandığında buraya gidip test almaktadır,onu gösteriyor linkler mesela aşağıda "ICE_CheckInternetConnection" kısmında görünüyor :
Kod:
ICE_CheckInternetConnection: url: http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/vstlupdate/Essentials/2kb.txt
3- user agent,cihazın(burada tv oluyor) gittiği web sitesine gönderdiği tanımlama bilgisidir.(basitçe yazdım)Herhangi core yazılımda çözülür mü bilmiyorum,senin tv SEG miş mesela,başka markanın core yazılımı yüklenirse değişir mi bilemiyorum :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Geri
Üst Alt