Seg Marka Tvnin tarayıcı yok

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
öncelikle profil dosyalari icerigine bakmak lazim,eski anakartli tv lerde profilde düzenleme yaptigimizda bazen smart menüye cikmasa da Netflixi kumandadaki tusla calistirilabilmek mümkündü.Sizde ki örnek de ona benzer olmus..
Anladım

Konudaki benim TV ile aynı yani bütün uygulamalar anlık gelmiş ve sonra da gitmiş aslında bizim uygulamaları erişmemiz merkezden tek tuşla mı alakalı? hosbulduk hosbulduk teraspy teraspy

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,274
65
Anladım

Konudaki benim TV ile aynı yani bütün uygulamalar anlık gelmiş ve sonra da gitmiş aslında bizim uygulamaları erişmemiz merkezden tek tuşla mı alakalı? hosbulduk hosbulduk teraspy teraspy
Merkezden tek tuşla olmaz ,sanki farklı gibi görünüyor linkteki sıkıntı ,tabii kart mb180 değilse.mb180 ise farklı gözle bakmak lazım.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Hayir tek tus sadece tek uygulama icin söz konusu.Her tv modelinin yönlendirildigi bir portal adresi var bu profilde oynama yapilarak düzenlenebiliyor,mesala mb130 anakartli bazi medion tv lerinde netflix yok,profilde düzenleme yaparak bunu cözmek mümkün.Ayni durum sizin icinde gecerli anakartiniz sadece yazilimsal olarak kisitlanmis durumda,ben eger mb180 kart bulabilirsem deneme yapacagim.

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24

bu smart tvlerin tarayici adresidir, bunu starturl ile atabilirseniz linki direk buraya yazip acabilirsiniz.

Günaydın linkleri tek tek denedim smart tvlerin tarayıcısı olan linki denedim çalıştı ve açıldı, samsung market linki cihazınız desteklemiyor dedi, xiaomi linki de çalıştı ama malasef market içeriği çok zayıftı blutv filan yoktu smart tvlerin tarayıcısından blutv uygulaması linkini açtım çalıştı ama kumandadan kontrol edilmiyor nedenini anlamadım sağ ya da sol ok tuşlarını bastığımda sağ ve sol kendine göre hareket ediyor smart portal konusunda da birisi yazmıştı bununla ilgili tarayıcı ile uygulama kontrolleri karışıyor gibi bir şey söylemişti.
Bu arada menüde custom app diye seçenek çıktı onu tıklayınca bu linkler çalışıyor ayrıyetten normal uygulama menüsü de duruyor ama 3 uygulamadan başka çıkmıyor aslında blutv gibi diğer uygulamalarında olan market linki lazım.

Bu arada incelemek isterseniz atabilirim usb operation her yaptığımda ".gz" formatında syslog'lar oluşturuyor acaba profile dosyasıyla bir ilgisi olabilir mi? hosbulduk hosbulduk teraspy teraspy

Düzenleme:
" " bunu da denedim maalasef cihazınız desteklenmiyor uyarısı verdi.

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Günaydın linkleri tek tek denedim smart tvlerin tarayıcısı olan linki denedim çalıştı ve açıldı, samsung market linki cihazınız desteklemiyor dedi, xiaomi linki de çalıştı ama malasef
Son yazdiginiz link benim paylastigim degil vewd olacak ,eger dogru yapip buraya yanlis paylastiysaniz http ile yazip deneyin "s" olmasin.Smart portal linklerini tarayici aktif yapmissiniz isiniz kolaylasmis yeni portalda paylastigim linklerden istediginizi tarayiciya yazip deneyin,sonuc olumsuz olursa bende bakarim baska link var mi diye.
Ayrica gz formatinda ki dosyalara bakmak isterim,paylasirsaniz iyi olur.

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
Son yazdiginiz link benim paylastigim degil vewd olacak ,eger dogru yapip buraya yanlis paylastiysaniz http ile yazip deneyin "s" olmasin.Smart portal linklerini tarayici aktif yapmissiniz isiniz kolaylasmis yeni portalda paylastigim linklerden istediginizi tarayiciya yazip deneyin,sonuc olumsuz olursa bende bakarim baska link var mi diye.
Ayrica gz formatinda ki dosyalara bakmak isterim,paylasirsaniz iyi olur.

Evet tarayıcıyı aktifleştirdim hızlı da çalışıyor ama fare imleci çıkmıyor maalasef kablosuz fare de bağladığımda da çıkmıyor haliyle normal web videolarını tam ekran izlenemiyor onun haricinde gerçekten çok hızlı çalışıyor. Son linki forumda portal konusunda buldum birisi paylaşmış ama dediğiniz gibi de yaptım maalasef cihazınız desteklemiyor diyip yine çalışmadı. Bende syslogları karıştırırken olan linki şeklinde starturl yapıp denedim ama neredeyse boş sayılacak smart portal çalıştı marketinde de uygulamalar yoktu içindeki wevd de çalışmıyordu maalasef cihazınız desteklemiyor diye söylüyordu sanırsam wevd tabanlı marketler hiçbiri desteklemiyor.

Sizinde incelemeniz için yükledim bir şeyler bulabilirsiniz siz de.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Evet tarayıcıyı aktifleştirdim hızlı da çalışıyor ama fare imleci çıkmıyor maalasef kablosuz fare de bağladığımda da çıkmıyor haliyle normal web videolarını tam ekran izlenemiyor onun haricinde gerçekten çok hızlı çalışıyor. Son linki forumda portal konusunda buldum birisi paylaşmış ama dediğiniz gibi de yaptım yine çalışmadı. Bende syslogları karıştırırken olan linki şeklinde starturl yapıp denedim ama neredeyse boş sayılacak smart portal çalıştı marketinde de uygulamalar yoktu maalaasef. Sizinde incelemeniz için yükledim bir şeyler bulabilirsiniz siz de.
siz bana smart menünüzün resimini atarmisiniz.
ayrica bu linki deneyin

Geri
Üst Alt