Seg Marka Tvnin tarayıcı yok

A Çevrimdışı

asddfgj

Aktif Üye
20 Ara 2020
66
24
Öncelikle mb180 hic karsilasmadigim bir anakart ,profil alinamadigini biliyorum sadece.
Eger servis menüde usb op secenegi var ise normal sartlarda starturl ile daha fazla icerik olan, yeni portal konusunda olan paylastigim farkli tv lere ait smart menü url lerinin yüklenebilmesi gerekir.
Merhaba cevabınız için teşekkürler benimde ilk işim olarak tak kullan portalla bu durumu denemek oldu ama TV'ye USB taktığımda maalesef tepki vermedi hatta MB95 anakart eski Tv'im (ki onda direk çalışıyordu) eski kumandasıyla portal tuşunu bastığımda siyah ekran çıkıyordu (sizde bilirsiniz yeni kumanda ev tuşu var belki eski kumandayla portal tuşuna basarsam çalışır diye ummuştum) sonra hazır portal linklerinden bir kaçını USB operation yöntemiyle denedim ama onda uygulama marketinde değişiklik olmadı eski kumandayla portal tuşunu bastığımda siyah ekran oldu ve bu sefer de olan çalışan uygulamalar da girmeyip siyah ekranda kalmıştı bende Tv'yi fabrika ayarlarından sıfırlayarak düzeltmiştim

Belki bizim Tv'ler için kullanılan standart URL bulursak diğer uygulamaları da getirebileceğimizi düşünüyorum çünkü markette olmayıp kumanda üzerinde Twitch tuşuna bastığınımda uygulama açılıyor

Yardımlarınızı bekliyor şimdiden teşekkür ediyorum hosbulduk hosbulduk teraspy teraspy

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
Vestel Smart TV 'min Opera web tarayıcısında 232011 hata kodu alıp bazı kanalların canlı yayınını izleyemediğim için, dün gece biraz uğraşıp Smart TV nin uygulama mağazasında bulunan Web Video Caster uygulamasını yükledim, aynı zamanda android telefonuma da uygulamayı indirdim ayarlarını da yapınca, bir sorun kalmadı benim açımdan :)

Telefonda yayını açıp, Smart TV ye yansıtıp izliyorum :)

İlgilenen herkese çok teşekkür ederim, saygılar...

Geri
Üst Alt