REGAL 65R7040U 165 Ekran 4K LED Smart TV İnceleme

sahin50 Çevrimdışı

sahin50

Aktif Üye
30 Mar 2018
105
59
hiç okumazmıyım usta. hatta birtane almayı düşünüyorum.3500 - 4000 aralığında 55 inç samsung veya LG alıncaya kadar 4000 bine 65 inç regal alırım diye düşünüyorum.ama henüz karar vermiş değilim

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı Ado abi selamlar elinize sağlık konu için
Speaker box konusunu sormak istiyorum normal hoparlörlere göre farklı bir sistem mi regal lerde belirtiliyor genelde
Birde ürün ağırlığı ile ilgili bilginiz var mı ve kumanda resmini de yukleyebilirmisiniz
Teşekkürler ıyi günler

Ağırlığı KG bazında bilmiyorum lakin iki kişi taşıyan arkadaşların arkada olanı 2 kere dinlenmek istedi :kiskis

Speaker box büyütülecek bir mevzu olmasa da etkisi olduğu aşikar. Hoparlör dünyasında hoparlörün bir kabin içerisinde çalışması desibeli her zaman etkili kılmıştır bu nedenle bu minicik hoparlörler için onlara uygun yapıda minik kabinler yapıyorlar bu da sesin TV kasası içerisinde kaybolması yerine hedef nokta olan dışarıya daha etkin olmasını sağlıyor.

Kumandayı ben yayınladığımı sanıyordum daha önceki 48R6520F incelememde ancak aradım aradım incelem konusunu bulamadım. Ben aslında TV yi incelemiştim (48R6520F) ancak anlıyrum ki yayınlamayı unutmuşum :kop

İlk fırsatta Kumanda resmini eklerim, youtube hızlı erişim butonu var kumandada ki bu çok güzel olmuş, tek tuşla yuuutup :kiskis :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
hiç okumazmıyım usta. hatta birtane almayı düşünüyorum.3500 - 4000 aralığında 55 inç samsung veya LG alıncaya kadar 4000 bine 65 inç regal alırım diye düşünüyorum.ama henüz karar vermiş değilim

Kararlarınızı negatif veya Pozitif etkilemek değil de, yolunuza ışık olmaktır amacımız, Bir nebze faydası oluyor ise ne mutlu bize :ok

R Çevrimdışı

royalclass18

Yeni Üye
4 Şub 2018
14
Merhaba alacak arkadaşlara tavsiye ederim uygun fiyattan alırsanız şayet sd yayın performansı zayıf kanal geçisleri rahatsız edici değil trt 4k da gerçek performansını hissettiriyor renkler benim için yeterli kumandasını pek sevmedim smart menüsü çok sade youtube hızlı geldi bana smarta geçisi yavaş tuşa bastıktan sonra bekliyorsunuz ses standart kullanıcı için yeterli çok bozulma yapmıyor bass konusu biraz yetersiz ama kesinlikle kötü değil benim aldığım fiyata göre şahane ürün Adem Helvacı Ado hocam yazılım konusunda son sürüm nedir yardımcı olur musunuz ve tavsiye edermisiniz yükseltmeyi ? birde panel ips mi va mı ?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Merhaba alacak arkadaşlara tavsiye ederim uygun fiyattan alırsanız şayet sd yayın performansı zayıf kanal geçisleri rahatsız edici değil trt 4k da gerçek performansını hissettiriyor renkler benim için yeterli kumandasını pek sevmedim smart menüsü çok sade youtube hızlı geldi bana smarta geçisi yavaş tuşa bastıktan sonra bekliyorsunuz ses standart kullanıcı için yeterli çok bozulma yapmıyor bass konusu biraz yetersiz ama kesinlikle kötü değil benim aldığım fiyata göre şahane ürün Adem Helvacı Ado hocam yazılım konusunda son sürüm nedir yardımcı olur musunuz ve tavsiye edermisiniz yükseltmeyi ? birde panel ips mi va mı ?

Seri verirseniz bakalım kardeşim :ok

R Çevrimdışı

royalclass18

Yeni Üye
4 Şub 2018
14
SN7995231 800087
Adem Helvacı Ado hocam tv nin orta kısmında belli belirsiz bir çizgi bazen gelip gidiyor bu nedir ?

image.jpg

R Çevrimdışı

royalclass18

Yeni Üye
4 Şub 2018
14
boydan değil en kısa zamanda geldiğinde resim yüklerim hocam yazılım konusunda son sürüm nedir hd yayınlarda düzeltme yapar mı 4k çok iyi hd ler zayıf Adem Helvacı Ado

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Bütün dostlara selam olsun,

Bilindiği üzere ( =D ) 65inch tv araştırıyorum, günden güne rakam bir artıyor bir azalıyor,

Bir Vestel oluyor, bir Philips, bir Samsung oluyor, bir LG... =D

Hemen her gün Bim kataloglarını takip ediyorum (JVC için)

Şimdi gelelim bütün bunları Regal konusuna niye yazdığıma ? =)

Adem Helvacı Ado Hocam; ürün incelemeniz çok güzel; elinize, emeğinize sağlık !

Sorum şu;

* Paylaştığınız 2 tv ye ait belirttiğiniz ürün özelliklerini excelde düzenledim, sıraladım,

Regal 'de bir tek Hz değeri düşük (1200 e 1800) bundan hariç hepsinde fazlası var,

JVC 4250 tl, Regal 4000 tl. (sarı renkler düşük özelliği belirtiyor, gerisi aynı)

Adsizbff907f6adf4dd8c.png

Satış stratejisi mi, bilmediğimiz farklı bir özelliği mi var JVC 'nin_?

Sonuçta broşürde Japon Teknolojisi yazmışlardı ya hani, acaba diyorum bu mu etken nokta_? =)

Bir de; netleştirmek için soruyorum; bu Regal 'de Biss şifre çözme, TKGS var değil mi_?

Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt