Regal 49R7020u Kullanıcı Deneyimlerim ve Yorumlarım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

setvid yine aradı başka fotolar istiyormuş fakrika bende ışık süzmesi resimleri gönderdim

20181126_2316236a10941e5e9e80b1.jpg
20181127_092538ed10fd1b521ead31.jpg

20181126_2306046ea99cfd93c793e4.jpg

yokuş yapıyorlar
Güzel resimler yakalamışsın:ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
Anladım da 4 tane var orada 2sini taktılar, Sabit ayakları kullansam sıkıntı olmazdı da duvara monte kısmı sağlam gelmedi gözüme dediğim gibi sanki 4 yerden monte olması gerekiyormuş gibi şüphe var içimde televizyon yüz üstü düşüp parçalanacak gibi hissediyorum :)

Bizim TV'de de montaj öyle yapıldı.
Endişelenmeyin, tv ye asılsanız anca öyle düşer o. :ok

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
benim gibi video aç gördüğün yerde dondur. sana rahatsızlık vermiyorsa boşver :)
hocam işte durdurulmuş görüntüde belli olmuyor. şu videodaki gibi oluyor ama bendekiler ortaya değil kenara biraz daha yakın

ikinci bir video buldum. aynı sendeki gibi dikey karartılar veya aydınlıklar oluşuyor.

Son düzenleme:
mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
hocam inşallah gelen tvyi beğenirsin. beğenmezsen ne olacak?
bu kez ekran testi yaptırıp öyle imza atıcam. aynı sorun olursa yine değişir. bence sende uğraş. eğer videodaki gibi görüntü varsa tvnde hakkını ara çünkü bu paralar kolay kazanılmıyor. evde 800 tl lik sunny led var onun panelinde böyle birşey yok. bu geri dönüşler olacakki kendilerini geliştirip daha kaliteli ürün sunsunlar.

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
bu kez ekran testi yaptırıp öyle imza atıcam. aynı sorun olursa yine değişir. bence sende uğraş. eğer videodaki gibi görüntü varsa tvnde hakkını ara çünkü bu paralar kolay kazanılmıyor. evde 800 tl lik sunny led var onun panelinde böyle birşey yok. bu geri dönüşler olacakki kendilerini geliştirip daha kaliteli ürün sunsunlar.
yok ben uğraşamam bu haliyle kabullendim. çok da fazla kusuru yok açıkçası. ips panellerin genel sorunu bu. lg modellerinde bile var. yalnız o gün aynı paraya grundig 49vlx7810 alabiliyordum. keşke onu alsaymışım. yanlış karar verdim ama artık çok geç. zevk almaya bakıyorum.

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
yok ben uğraşamam bu haliyle kabullendim. çok da fazla kusuru yok açıkçası. ips panellerin genel sorunu bu. lg modellerinde bile var. yalnız o gün aynı paraya grundig 49vlx7810 alabiliyordum. keşke onu alsaymışım. yanlış karar verdim ama artık çok geç. zevk almaya bakıyorum.
:clap2

bende 2650 grundig 7730 almıştım. sırf aklım bunda kaldı diye geri verdim. vestelin servis farkı var çünkü arçelik grubundan çok çektim servisinden.

Geri
Üst Alt