Regal 49R7020u Kullanıcı Deneyimlerim ve Yorumlarım

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
32
İndirim kuponu yakarlarsam alacağım arkadaşlar sizler hangi siteden aldınız?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji canlı pixell ile ilgili resimleri paylaştım senin düşüncen nedir.

2018-11-22-22.09.22.jpg

Bu noktayı mi kast ettiniz

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
Ne yazık ki yok, LG de de olduğunu sizden öğrenmiş oldum. Ya bana denk gelmedi yada sizdeki ara üretim yada yaygınlaşmadı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ne yazık ki resimlerinden pek anlamadın test paten yapıp resim eklemisiniz
hocam bahsettiğim şey şu videodakinin birebir aynısı

ara üretim değil 46lm660

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Aslında en mantıklısı hocam internetten alınca hasar alıp almayacağını bilemiyoruz ?

Nerden aldiginiz önemli değil ama internetten aldim deeseniz ürün gelince kargo teslim alınca bir sıkıntı varsa hasar tutanağı düzenletebilirsiniz. Cihazı iade ettirebilirsiniz. Hb , n11,pttavm gibi büyük firmalarda sıkıntı yaşamazsınız

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
Aslında en mantıklısı hocam internetten alınca hasar alıp almayacağını bilemiyoruz ?
tamamen şans işi. 1 tane bende pixell hatası çıktı.

Kötü duruyor. Servise her ihtimale karsi başvur . Umarım iyi bir sonuç alırsın
sanırım büyüttüğüm için kötü duruyor. az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm kriter dahili dedi. bende değişim istiyorum dedim.kayıtlara alıyoruz dediler

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Kullanım kitapçığın da mevcut. Yanlış hatırlamıyorsam 3 yanyana 1 ayrı olunca kriter harici olduğu için sonuç alabilirsiniz. Ayrıca bölgeler var misal veriyorum televizyonun tam ortasında A dediğimiz bölgede 2 tane olursa kriter harici sayılıyor. Sağda solda olunca B bölgesi oluyor 5 tanesi kriter dahili oluyor.

Bunların dışındakiler kriter dahili sayılır ve arıza sayılmaz

Vestel ürünlerinde şu ana kadar ışık sensörü ne yazıkki görmedim. Enerji tasarrufu var bu da kanal geçişlerinde, sinyal gelmediğinde yayın olmadığında panel ışıklarını kısıyor.
Ayrıca şöyle birşey var cihaz ips ve hdr bir cihaz hem ışığı kısılsın hem güzel görüntü versin hem yanlardan da güzel görüntü versin demek zor. Bu nedenle ışık konusunda birşey demek zor. Anca Manuel ayarlanabilir :sirit:ok:ok

Ustacım eski Flat ONYX lerde ve bir nesil ZETA DMP olanlarda vardı, gayet de başarılı çalışıyordu şaşırtıcı şekilde :kiskis

LED teknolojisinde ise evet haklısınız, böyle bir sensör bulunmamaktadır. :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustacım eski Flat ONYX lerde ve bir nesil ZETA DMP olanlarda vardı, gayet de başarılı çalışıyordu şaşırtıcı şekilde :kiskis

LED teknolojisinde ise evet haklısınız, böyle bir sensör bulunmamaktadır. :ok
yazdım abi cevabımı

tamamen şans işi. 1 tane bende pixell hatası çıktı.

sanırım büyüttüğüm için kötü duruyor. az önce müşteri hizmetleri ile görüştüm kriter dahili dedi. bende değişim istiyorum dedim.kayıtlara alıyoruz dediler
Evet kitapçıkta da belirli piksel e kadar kriter dahili diye yazıyor

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt