Regal 49R7020u Kullanıcı Deneyimlerim ve Yorumlarım

S Çevrimdışı

SudaEriyenAspirin 

Aktif Üye
22 Haz 2018
284
34
bende 7730 alacaktım hatta aldım ama vazgeçtim çünkü aklım hep bu tv deydi.veztel arçelikten tv konusunda bence daha iyi.yukarda umut barışın dediğini yaptım hd mi lerin hepsi artık 4k yi destekliyor. keşkelerle yaşanmaz bu tv iyi kafanı yorma. yüksek meblağ bir tv ye vermem. eninde sonunda hepsi bozuluyor.
haklısın. sen hdmi üzerinden hdr desteğini test edebildin mi?
bende şuan hdmi bağlayacak cihaz yok da bir aya kadar gelecek.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
internetten hdr videolar açıyorum ama hdr ibaresi çıkmadığı için hdr aktif oluyormu olmuyormu anlayamıyorum.
Evet bu konuda bende bahsettim geçen hafta 3.62.30.0 yükledim önceden youtubede imleç çıkıyordu ya yazılımdan sonra bu kalktı yada youtube değişti bu konuda bir bilgiye ulaşırsam paylaşacağım

M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
32
Abiler şimdi ne diyorsunuz alınır mı 7020 bu hafta almayı planlıyorum :)

O Çevrimdışı

Oguzkzldag

Yeni Üye
7 Kas 2018
31
30
Bi sıkıntı olmaz hiç merak etmeyin :sirit

image9f1632f34c824f70.jpg
S SudaEriyenAspirin seninki de bu şekilde ikisini mi sadece monte ettiler duvara yoksa 4ünü de taktılar mı

O Çevrimdışı

Oguzkzldag

Yeni Üye
7 Kas 2018
31
30
Vestelde sabit 2 ayak vardır diğer 2 si duvarda denge amaçlı destektir
Anladım da 4 tane var orada 2sini taktılar, Sabit ayakları kullansam sıkıntı olmazdı da duvara monte kısmı sağlam gelmedi gözüme dediğim gibi sanki 4 yerden monte olması gerekiyormuş gibi şüphe var içimde televizyon yüz üstü düşüp parçalanacak gibi hissediyorum :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

image9f1632f34c824f70.jpg
S SudaEriyenAspirin seninki de bu şekilde ikisini mi sadece monte ettiler duvara yoksa 4ünü de taktılar mı

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Miy33

Aktif Üye
26 Nis 2018
66
32
Cuma günü aranıza bende katılacağım umarım güzel bir indirim yakalarsam :)

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
haklısın. sen hdmi üzerinden hdr desteğini test edebildin mi?
bende şuan hdmi bağlayacak cihaz yok da bir aya kadar gelecek.
sende beyazlarda durum nedir. bende ekran tamamen beyazken ortada ve kenarlarda gölgelenme var. ama tv seyrederken farkedilmiyor. servis her ne kadarda normal desede bilgisayar bağlayınca bariz belli oluyor.

Geri
Üst Alt