redline TS 2500 plus HD & echolink v4 lite dönüşüm

K Çevrimdışı

kobra5

Yeni Üye
16 Eki 2020
17
46
oluyor ama dönüşüm tuner gelmiyor ne zaman tuner sorunu çöözüldü anca ozaman dönüşümler sağlıklı olur redline prote hatası sıkıntı değil keşke protech hatası kadar basit olsa keşke
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Üstadım su retline 1506 a icin protezci hatası vermeyen bir dönüşüm yazilimi verebilirmisin retline 2500 hd plus olanından Şimdiden Tşk ederim.

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
oluyor ama dönüşüm tuner gelmiyor ne zaman tuner sorunu çöözüldü anca ozaman dönüşümler sağlıklı olur redline prote hatası sıkıntı değil keşke protech hatası kadar basit olsa keşke
Protech hatası nasıl çözülür ustam. Redline g140 modeliyle uğraşıyorum ekrana protech yazısı çıkıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
GX6605S RAYLAN TGX140 modeli de aynı Redline g140 gibi tuner değiştirdim güzel çalıştı. Ama ekran da yazı rahatsız ediyor.
Dün arkadaşım piko 700 internetten update ederken ne olduysa ,cihaz kilitlenmiş ,telefon etti "alocum,getireyim mi" dedi,getir dedim ,onun cihazda flash değişmedi ,4mb lik orjinal flash.O cihaza kendi kullandığım 4 mblik qmax yüklediğimde SN hatası verdi,ve kesin olmamakla birlikte artık bu hatanın kullanılan flashtan kaynaklandığına %80 eminim diyebilirim.
Hatta bu konuda ramazan ile serkan araştırma yapacaklar,tabii ellerine doğru flash geçince.Yani kısaca ,ben SN durumunun flashtan aynaklı olacağını düşünüyorum ,yazılıdan şüpheleniyordum ama ... :)

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Dün arkadaşım piko 700 internetten update ederken ne olduysa ,cihaz kilitlenmiş ,telefon etti "alocum,getireyim mi" dedi,getir dedim ,onun cihazda flash değişmedi ,4mb lik orjinal flash.O cihaza kendi kullandığım 4 mblik qmax yüklediğimde SN hatası verdi,ve kesin olmamakla birlikte artık bu hatanın kullanılan flashtan kaynaklandığına %80 eminim diyebilirim.
Hatta bu konuda ramazan ile serkan araştırma yapacaklar,tabii ellerine doğru flash geçince.Yani kısaca ,ben SN durumunun flashtan aynaklı olacağını düşünüyorum ,yazılıdan şüpheleniyordum ama ... :)
Benim flash değiştirdim bazi denedigim yazilimlarda chip hatası veriyor. Umarım çare bulunur.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu gmax yazılımı nasıl iyimi.

Geri
Üst Alt