redline TS 2500 plus HD & echolink v4 lite dönüşüm

P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17
her şey içi sağol güzel adam tuhaftır tcomla olmayan işlem winstb ile oldu üst versiyonu usb ile güncelledim cihaz baya enigma gibi seri halde çalışıyor wifi sanki onbard kör tarama şart evet çok uğraştım ama değdi
Dönüşümden sonra kör tarama şart bu tür cihazlarda

T Çevrimdışı

trmrsr

Yeni Üye
20 Şub 2021
17
36
i400 yüklersen empire iptv verir 1 aylık ama çok stabil bir yazılıma kavuşur
ama kumanda değiştirmek zorundasın onun için sungate vipstar plus lm tuşlu kumanda kullanmalısın
bu kumanda ile tüm dönüşümleri yönetebilirsin boş olunca olmazsa sana usb mod yazılımı hazırlarım usb ile atarsın
kumandayı hazır et pm at eklerim ok
ustam dosyayı atar msınz next amigo plustan i400 tiger a usb dönüşüm yazılımı için.
youtube vs sorunsuz çalışıyor değil mii ustam?
bir arkadaş ta tornado v8 yazılımı önerdi
bunların hagisi daha iyi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ama kumanda değiştirmek zorundasın onun için sungate vipstar plus lm tuşlu kumanda kullanmalısın
bu kumanda ile tüm dönüşümleri yönetebilirsin boş olunca olmazsa sana usb mod yazılımı hazırlarım usb ile atarsın
usta pm atamadım burdan yazıyorum

deneme yanılma ile cihazına tiger i400 pro yukle dene
yazılımı usb den nasl atailirim

Donanım sürümü: HSP06-A-2-16
Yazılım sürümü: 219
Cihaz Modeli: Amigo Plus
Yazılım tarihi: 06/06/2019
SN: 2900534554

Son düzenleme:
M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
next amigo plus to tiger i400 pro usb mod yazılımı

önemli not : yazılım usb ile atılacak kumanda değişecektir yazılımı attıktan sonra kesinlikle onlineden güncelleme yapmayın

uyumlu kumanda : sungate vipstar plus kumandası ile tüm dönüşümlere kullanabilirsiniz

P Çevrimdışı

pretender88

Yeni Üye
13 Şub 2021
49
17

önemli not : yazılım usb ile atılacak kumanda değişecektir yazılımı attıktan sonra kesinlikle onlineden güncelleme yapmayın

uyumlu kumanda : sungate vipstar plus kumandası ile tüm dönüşümlere kullanabilirsiniz
usta forever server sadece gx6605 chiplerde mi çalışır önerebileceğin 512 ve üzeri bellekli ihaz var mı dönüşüm için

T Çevrimdışı

trmrsr

Yeni Üye
20 Şub 2021
17
36

ustam cahilliğime ver ama bunu usbye atıp menüden usbden güncelle seçeneği işe mi yükleyeceğiz
yoksa boş usb ye bunu atıp cihazı başlatırken bunu cihaz kendi mi kuracak

ustam cahilliğime ver ama bunu usbye atıp menüden usbden güncelle seçeneği işe mi yükleyeceğiz
yoksa boş usb ye bunu atıp cihazı başlatırken bunu cihaz kendi mi kuracak
yükleme talimatını sıralar mısnz ustam bir zahmet

Son düzenleme:
M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
size yazılımı orginal yazılımı nasıl yüklerseniz aynı yaptım usb ile yükleyeceksiniz okadar kolay gelsin

T Çevrimdışı

trmrsr

Yeni Üye
20 Şub 2021
17
36
size yazılımı orginal yazılımı nasıl yüklerseniz aynı yaptım usb ile yükleyeceksiniz okadar kolay gelsin
ustam çok teşekkür ederim menüden güncelleme ayarına gelerek yüklemeyi yaptım süper oldu elinize sağlık
youtube sorunsuz çalışıyor
1 aylık empire verdi
ayrıca tiktok dailymotion da var.
ucast kullanışlı.
Allah razı olsun.

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

trmrsr

Yeni Üye
20 Şub 2021
17
36
memoli ustam ellerine sağlık. bu cihaza güncelleme gelirse ne yapmalıyım. ağ üzerinden güncelleme yaparsam ne olur

T Çevrimdışı

trmrsr

Yeni Üye
20 Şub 2021
17
36
usta teşekkür ederim yazılımı yükledim bir sorum olacak. bu i400 pro ya bilgisayardan ip girerek bağlanıp cccam vs yüklemesi yapabiliyor muyuz

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
cihazı güncellersen orginal i400 olacak kodlama
şuan kodlama orginal yazılımla uyumlu güncellersen değişecek
tekrar yazılım yapılması gerekecek ama güncellemezsen istediğin zaman usb ile orginal yazılıma dönebileceksin

T Çevrimdışı

trmrsr

Yeni Üye
20 Şub 2021
17
36
cihazı güncellersen orginal i400 olacak kodlama
şuan kodlama orginal yazılımla uyumlu güncellersen değişecek
tekrar yazılım yapılması gerekecek ama güncellemezsen istediğin zaman usb ile orginal yazılıma dönebileceksin
ustam zahmet olmazsa usb ile orjinal yazılıma dönmek için hangi dosyayı yüklemem gerekir ? şimdilik iyi cihaz. ama olur da ilerde dönmek gerekirse diye sordum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt