PowerBank Çekilişini Kazanan talihli

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
insanların şeffaf bir seçim istemesini ben şuna bağlıyorum bu işte bir piçlik var. Yoksa biz de forum yönettik sizin o şeffaf dediğiniz sistemden daha güvenli çünkü her şeyi sistem otomatik yapıyor. Size çıkmadı diye üzülmeyin yani ne olacak ki bazılarınız kendisine çıkacağını düşündüğü için ve sonuç başka olunca yanıldınız. Sinirlendim hayaliniz yıkıldı
Sen yanlış anlamışın olayı mesele kazanmak yada kazanmamak değil güvensizlik,de yok 10 gün diye sayaç sayıyor ekranda başlangıç ve sayaç çok güzel düşünülmüş ayrı bir hava katıyor çekilişe sayaç sıfırlanıyor çekiliş yapılıyor ama çekilişi katılanlar ve forum üyeleri göremiyor buda baştaki sayaç detayını ve heyecanı bitiriyor yani çekilişin bir anlamı espirsi kalmamış oluyor çekilişi yapandan başka çekilişi gören yok adı üstünde çekiliş çekilişin canlı yapılması ayrıntıyı tamamlar ayrı görsel güzellik katar. detaylar önem arz eder çekilişler.de bana göre olmadı bu çekiliş görmediğim bir çekilişe çekiliş diyemem ilk çekiliş olduğu için bir acemilik oldu.:hihi:hihi:hihi

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Meraktan soruyorum hani ihtiyaçımda yok olur kazansaydım da baldıza hediye edecektim?

Ama bu arkadaşa kazandığını öğrenip çıkıp iletişim bilgilerini verme süresi ne kadar?

Neticede şahsen hediyeyi forumu sürekli takip eden kişilere katılmasını arzu ederim.

Belirli kriterler güzel ancak daha da arttılabilir foruma en azından haftada birkaç kere takip eden , kazandığını 2 gün içinde öğrenip iletişim bilgileri vermesi vs. gibi.

I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Meraktan soruyorum hani ihtiyaçımda yok olur kazansaydım da baldıza hediye edecektim?

Ama bu arkadaşa kazandığını öğrenip çıkıp iletişim bilgilerini verme süresi ne kadar?

Neticede şahsen hediyeyi forumu sürekli takip eden kişilere katılmasını arzu ederim.

Belirli kriterler güzel ancak daha da arttılabilir foruma en azından haftada birkaç kere takip eden , kazandığını 2 gün içinde öğrenip iletişim bilgileri vermesi vs. gibi.
Hocam buna sonuna kadar katılıyorum. Foruma üye olup ve uzun süre girmeyen birisine de gitmesini hoş karşılamıyorum lakin, herkesin işi olabiliyor geçerli sebepleri vardır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İbrahimykr, "çekiliş şeffaf olsun"diyenlere yazmış gibi anladım ben ,yani sistem otomatik yapar ,bu daha güvenli demek istemiş bana göre ,umarım yanılmam :)
Ben foruma ve sisteme güveniyorum. Şeffaf olmasına da gerek yok diye düşünerek yazdım, en önemlisi güvendir bence teşekkür ederim ne demek istediğimi belirttiğiniz için

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Hocam buna sonuna kadar katılıyorum. Foruma üye olup ve uzun süre girmeyen birisine de gitmesini hoş karşılamıyorum lakin, herkesin işi olabiliyor geçerli sebepleri vardır.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben foruma ve sisteme güveniyorum. Şeffaf olmasına da gerek yok diye düşünerek yazdım, en önemlisi güvendir bence teşekkür ederim ne demek istediğimi belirttiğiniz için
yok zaten her gün online olma şartı demiyorum.Ama arkadaş kazandı bugün kaçıncı gün büyük ihtimal haberi yok?

K Çevrimdışı

kaya.cihat92

Aktif Üye
6 Kas 2017
555
20200521_153316.jpg

Hediye elime ulasti tesekkurler tavsiye forum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt