PC'de DVR kaydını izleyebilme

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
aslında kayıt ettiğini sanmıyorum bu yüzden yok sanki boş ... uydu alıcı ile kayıt yapınca farklı çıkıyor
6j6PW_sNREer7WzDmvz1jA.png
Kayıt ettim USB yi tv ye takınca kayıt orda ama PC de şifreli sanki

geceninbirvakti Çevrimdışı

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
bende ilk başta dvr cihazından kayıt almıştım ve ts dosya uzantılıydı. sonra fark ettim ki kayıt dosya biçimi değiştiriliyormuş. avi seçmiştim ve kafam rahatladı.
ama ben yanlış hatırlamıyorsam ts uzantısını vlc player yada divxs playerle izlemiştim
Merhaba .ts uzantılı kaydın formatına nasıl değiştirebiliyoruz. Kayıt aldıktan sonra mı converter programı ile değiştiriyoruz yoksa profilde mi oynama yapıyoruz

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Kimse Pot Player dememiş. Vlc nin 2 gömlek üstü, kurulumda codecleri de yüklüyor ve açmadığı format görmedim henüz bu .ts de dahil.

.ts değiştirmek için de iDealshare VideoGo Converter var, bunu kullanıyotum ve memnunum. Kolay, basit...

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
profil.jpg

Merhaba,

Dün MB211 tv den aldığım profil üzerinde değişiklik yapmak istiyordum ama resimdeki hata çıkıyor ve açmıyor profilin içini neden acaba ? :unsure:

A Çevrimdışı

abraham

Yeni Üye
15 Ocak 2019
3
71
USB ye kayıt yapılan filmlerin PC de izlenebilmesi için.....
Tarafımdan denenmiştir... çalışıyor...
mb..._swprofile.bin de... PVR functions da... değişiklik yapılırsa.....
1- PVRPartition Format Typecheck tiklenecek...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada Recording Encryption mode deki tik iptal edilecek......

Son düzenleme:

geceninbirvakti

Aktif Üye
21 Ara 2017
558
PRVVVVV.jpg

Merhaba,

Bu mavi çerçeve alanının içindeki PVR dosyalarının tvye kattığı anlamlar nelerdir yani ne işe yarıyor?

D Çevrimdışı

Daidalos 

✌ ✌ ✌ ✌
Süper Üye
22 Kas 2018
810
PRVVVVV.jpg

Merhaba,

Bu mavi çerçeve alanının içindeki PVR dosyalarının tvye kattığı anlamlar nelerdir yani ne işe yarıyor?

check = kayıt format tipi
type = şifreleme tipi ( kayıtların başka cihazda oynamaması için ne tür şifreleme olacağını soruyor )
mode =kayıt şifreleme modu
limit = adı üzerinde kayıt limiti aktif edilirse 30 dk edilmezse yayın süreci boyunca
copynever = kopyalama yapmaz
backgroundpvr = arkaplan da kayıt

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt