Panel Tozlanması Nedir? Nasıl Temizlenir? Resimli Anlatım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
A Adem Helvacı,
adem hocam ekran içine sinek girmiş, varmıdır bir çözümü servis çağırayımmı.

IMG_20200513_210706.jpg
IMG_20200513_210721.jpg
Çok hafif tıklama ile assagi düşmesi ihtimal dahilindedir.
Benim de geçende TV üstüne ünite asarken nasıl oldu ise tahta kıymık içine girmiş hafif tıklatarak düşürdüm. Ama burada sinek kanatlı ayaklı vs olduğu için yapışmış veya sıkışmış olma şansıda var. Tıklatarak düşürün derken ekranı da kırmayın!!!!
Nazik tıklama yapınız!!!!!

Olmaz ise teknowest hocamın dediği gibi sökülüp temizlenir

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
F fikoloji,
bikaç tıklama yaptım düşmedi.yapışmış herhalde.röntgen gibi çıkmış.hadi girdi oraya kadar nasıl yürüdü yaw.canımı sıktı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji,
bikaç tıklama yaptım düşmedi.yapışmış herhalde.röntgen gibi çıkmış.hadi girdi oraya kadar nasıl yürüdü yaw.canımı sıktı.
O zaman servis çağırın , ücretli temizlik yapabilir ler ? çünkü dış etken kaynaklı cihazın kendi arızası değil.
Servisin insiyatfinde siniz, güzel bir dil kibar konuşma ve rica ile ücretsiz yaptırabilirsiniz.

E Çevrimdışı

em1r. 

Aktif Üye
25 May 2018
183
49
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji,
ustam,servis alıp ertesigün getirdi, garantiden yaptılar.vallahi adamlara teşekür ettim şu virüslü günde ramazan ayında 1 günde teslim ettiler.
videonun çekilip teslim edilmesine mutakip bu videoda paylaştığım tv nin sizin olduğunu düşünmedim değil :)

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Aynı tozlanma benim TV'de de var.. Üstelik lambalı eski TV ler gibi geç açılıyor.. Nasıl smart'sa..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri