Next kanky Hd açılmıyor?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Habitat TV'nin sesi gelmiyor. Dahili uydulu tvde sorun yok. Bir ayar mı yapmak gerekli?

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
kanalı silip tekrar taratsın ,frekansı, düzelir diye düşünüyorum :okdahili uydu pek kullanmadım lakin uydu alıcısında böyle yapınca düzeliyordu, frekans taraması yapması lazım
Dediğiniz gibi yaptım olmadı fakat, 12380 frekansından kanal araması yaptırdım ses sorunu çözüldü. Tkgs'den kaynaklı herhalde.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Habitat tv ses sorunu çözülmüş. Grundig televizyonum ses formatını HE AAC gösteriyordu şimdi mpeg olmuş. Next Kanky bu formattaki sesi veremedi, yazılımsal olarak gözden geçirilmesi azım diye düşünüyorum.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Habitat tv ses sorunu çözülmüş. Grundig televizyonum ses formatını HE AAC gösteriyordu şimdi mpeg olmuş. Next Kanky bu formattaki sesi veremedi, yazılımsal olarak gözden geçirilmesi azım diye düşünüyorum.
benim cihazda hala he aac gösteriyor ses gelmiyor.aynı şekil olan dsmart sinema tv kanallarında ses var(onlardada ses formatı he aac) ama habıtat tvde ses yok.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
benim cihazda hala he aac gösteriyor ses gelmiyor.aynı şekil olan dsmart sinema tv kanallarında ses var(onlardada ses formatı he aac) ama habıtat tvde ses yok.
Tekrardan tgks listesi ile kullanmaya başlayınca düzeldiğini fark ettim. Tkgs kullanmıyorsanız bir deneyin derim.

M Çevrimdışı

muratduru

Yeni Üye
5 Şub 2021
1
53
Rs232 ile denedim fakat değişen bir şey olmadı. cihaz yazılımı alıyor gibi görünüyor. farklı bir modda mı yüklemek gerekiyor?
Ekran-Goruntusu-161.png

Ekran-Goruntusu-162.png
selam, aynı sorunu yasıyorum. çözüm bulabildiysen benle paylaşırmısın

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Yazılım alıpta açmıyorsa cihazın içini aç board resmini at bakalım senin işlemci ne ona göre başka yazılım verelim

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
selam, aynı sorunu yasıyorum. çözüm bulabildiysen benle paylaşırmısın
Çözüm bulamadım, muhtemelen flash uçtu uğraşmakta istemedim, hurdaya attım gitti. zira firma bu konuda pek yardımcı olmuyor, Mavi menü geçiş yazılımı "tümü" seçilerek yüklenmeli aksi taktirde cihaz çöküyor. benzer durumda bir çok cihaz var forumlarda takip ettiğim.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
muhtemelen flash uçtu uğraşmakta istemedim, hurdaya attım gitti
sorunu tespit etmişsin , flaşın sökülüp yazılıması gerekecek, evde herkes bu işi yapamıyor, orası çok normal, herkesde flaşı söküp yazacak aparatlar olmaması doğal , ama hurda olmaz 40 ile 50 tl arası bir miktara yaptırta bilirsin, siyah yazılımda bu sorun yoktu mavi yazılımda ne yazııkki var, tekrar geçmiş olsun

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
ch341a ile dışardan deneyebilir yazılım atmayı 80 tl bişi flash yazılıyorsa flash uçmaz yazılmazsa uçar yanlış yazılım atıldıgı için sorun o

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt