Next kanky Hd açılmıyor?

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Çözüm bulamadım, muhtemelen flash uçtu uğraşmakta istemedim, hurdaya attım gitti. zira firma bu konuda pek yardımcı olmuyor, Mavi menü geçiş yazılımı "tümü" seçilerek yüklenmeli aksi taktirde cihaz çöküyor. benzer durumda bir çok cihaz var forumlarda takip ettiğim.
Hala duruyor sa bana gönder. Kargo parasını ben karşılarım.

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Bu cihaza yeni yazılım gelmeyecek mi acaba? Son zamanlarda HDMI çıkıştan ara sıra sinyali kesiyor, 2-3 saniye sonra görüntü geliyor. Görüntü gelince tv hdmi girişten sinyal geldi bilgisini veriyor, tvden olmadığına kanaat getirdim.

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Bu cihaza yeni yazılım gelmeyecek mi acaba? Son zamanlarda HDMI çıkıştan ara sıra sinyali kesiyor, 2-3 saniye sonra görüntü geliyor. Görüntü gelince tv hdmi girişten sinyal geldi bilgisini veriyor, tvden olmadığına kanaat getirdim.
Dönüşümü çok o cihazın

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Şikayet sitelerine baktığımda çoğu kişi benim yaşadığım sinyal yok sorunundan muzdarip. Sorun ya yazılımda ya da donanımda.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben adının "re.bin" olması için yazdım,hani boot.bin,flash.bin vesaire gibi mi demek istemiştim ramazan.Yani re.bin olması özel mi ,yoksa sen böyle mi koydun adını :alala
usta , anladım seni isme takılma :sirit özel birşey değil :fiskos

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri