Next kanky Hd açılmıyor?

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
sendekide aynı ayarda yüklenecek aynı loaderi kullan

2023.jpg

ustad yukleme tamam fakat boot yazısında kalıyor logoda
acaba yazılım hatasımı yapıyorum hangi versiyonunu yuklemeliyim.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Next2023_OTA140_TEST.bin
verdigin dosyada ayarlar aynımı olacak ?
verdiğim mavi yeni yazılımın dump u dur cihazdan yedek aldım dene sorun olmaz 2023
Lakin Next firması uyarıda bulunmuş
Yazılım Güncelleme Bölümü: Tümü seçilerek yüklenmelidir aksi taktirde cihaz bir daha açılmayabilir!

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
usta bu mavi yazılım tehlikeli anlaşılan
İki farklı yazılım ,aynı cihaz ama iki farklı yazılım olduğundan oluyor ,genelde rs232 ile açılır(dı) ,açılmayınca şaşırdım.

A A.Bozoğlu ,acaba farklı bir yazılım atmayı denedin mi ,test amaçlı ,mesela pikonun 4mb lik (600hd gibi),yani cihaz ne cevap verecek anlamında sordum.Cevap "hayır" ise ,onu da dene istersen ama önce 4mb lik config koy,eraseall yap,hatta bir keç kez yap bakalım.

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İki farklı yazılım ,aynı cihaz ama iki farklı yazılım olduğundan oluyor ,genelde rs232 ile açılır(dı) ,açılmayınca şaşırdım.

A A.Bozoğlu ,acaba farklı bir yazılım atmayı denedin mi ,test amaçlı ,mesela pikonun 4mb lik (600hd gibi),yani cihaz ne cevap verecek anlamında sordum.Cevap "hayır" ise ,onu da dene istersen ama önce 4mb lik config koy,eraseall yap,hatta bir keç kez yap bakalım.
usta firmanın resmi sitesinde birdaha açılmayabilir ifadesi var, demekki çökertiyor , firmaya mail göndericem , cavap gelirse paylaşırım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Adsiz0c82a3a7a72105c5.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt