Netflix ortaklık.Dolandırıldık

F Çevrimdışı

flip-flop

Aktif Üye
2 Ağu 2018
337
maddi yuk sikinti degil cozeriz.

lisans ve sms operatörlerinden forum icin hat alıncak.

ozaman alisveris bolumunu telefon aktivasyonu sart getiriyoruz.
onaylayanlar begeniyi durtuversin :ok
Sadece ortaklikla yapilan (iptv) alisverislerdeki bolumde telefon sarti olsa daha iyi olur

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
kategori yada altforumlara tektek yada tamamen telefon sarti konulabilir.
Başkan yukarıda arkadaşın dediği gibi hırsıza kilit dayanmaz.
En önemlisi forum kurallarına sizi sorumluluktan çıkaracak bir madde eklemek ile başlayın ( var ise affola)

Başımdan geçen ufak çaplı bir dolandırıcılığı kısa yazayım.

Alışveriş için kod arıyordum. Adama! mesaj attım , tamam dedik fiyata ( 20 TL mı neydi)

Bana iban ve havale yapacağım hesap numarasını verdi.

Fakat açıklama Ali Tokatçı! :) yaz dedi. İsim tamamen atmasyon. Hesaba yapacağım havale ismi ile açıklama kısmına yazdığım isim birbirinden farklı ( orada uyanmak lazım aslında, güya uyanık geciniriz, basiret bağlanmış :) )

Dedim 20 TL nin ne dolandırıcılığını yapacak ( yüksek meblağlar da gondermezdim)

Neyse gönderdik. Bekle Allah kodu gönderecek, bekle Allah kodu gönderecek yok. Kendisi de forumda çıkış yapmamış.

O haysiyeytsiz ise megersem, farklı bir satıcıdan sinema bileti almış, parasını da bana gonderttiriyor.

Yani o açıklama kısmına yazdığım isim, kendi ismi. Fakat havale yaptığım, isim bileti satan gerçek satıcı

Araştırdık bulduk, sağolsun, o gerçek satıcı da helal süt emmis. Bana cevap verdi.Dur dedi madem öyle ben bilet kodunu başkasına vereceğim, satmaya çalışacağım. Eğer o satacağım kişi, bu dolandiricidan önce sinemaya giderse, kodu o kullanmış olacak, parasını da sana göndereceğim dedi ve gönderdi sansimiza.

Yani ne tür önlem alınırsa alınsın, ilk önce forumu koruyalım Başkan.

Bu sütü bozuklar her yerde var.

B Çevrimdışı

by_bozkurt 

Yeni Üye
14 Ocak 2020
42
PaPara kart ile her ay %50 iadesi var. Malesef dolandırıcı insanlar yüzünden her ay tek başıma alıyorum.
%50 ile max 15tl iade ediyor. Paket de yarı yarıya gelmiş oluyor. Kafam rahat.
Kullanmak isteyen araştırabilir. Faydalı bir kart uygulaması.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
956
40
PaPara kart ile her ay %50 iadesi var. Malesef dolandırıcı insanlar yüzünden her ay tek başıma alıyorum.
%50 ile max 15tl iade ediyor. Paket de yarı yarıya gelmiş oluyor. Kafam rahat.
Kullanmak isteyen araştırabilir. Faydalı bir kart uygulaması.

4 kişilik bir grubumuz var bu forumdan, yaklaşık 2 senedir ortak alıyoruz aylık 10 liraya geliyor kişi başı, kafamız çok rahat.. Bahsettiğiniz kampanya 2020 sonuna kadar yalnız, sürekli değil, bilginiz olsun ?

B Çevrimdışı

by_bozkurt 

Yeni Üye
14 Ocak 2020
42
4 kişilik bir grubumuz var bu forumdan, yaklaşık 2 senedir ortak alıyoruz aylık 10 liraya geliyor kişi başı, kafamız çok rahat.. Bahsettiğiniz kampanya 2020 sonuna kadar yalnız, sürekli değil, bilginiz olsun ?

Evet biliyorum. Daha öncede En Para kart üzerinden kullanmıştım. Bir kaç kart var. Tosla kart var mesela. Bu şekilde devam ediyorum :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri