Netflix ortaklık.Dolandırıldık | Sayfa 4 | Tavsiye FORUMU

Netflix ortaklık.Dolandırıldık

Let's _be_ honest

Prestijli Üye
Silver Üye
30 Mart 2018
672
kategori yada altforumlara tektek yada tamamen telefon sarti konulabilir.
Başkan yukarıda arkadaşın dediği gibi hırsıza kilit dayanmaz.
En önemlisi forum kurallarına sizi sorumluluktan çıkaracak bir madde eklemek ile başlayın ( var ise affola)

Başımdan geçen ufak çaplı bir dolandırıcılığı kısa yazayım.

Alışveriş için kod arıyordum. Adama! mesaj attım , tamam dedik fiyata ( 20 TL mı neydi)

Bana iban ve havale yapacağım hesap numarasını verdi.

Fakat açıklama Ali Tokatçı! :) yaz dedi. İsim tamamen atmasyon. Hesaba yapacağım havale ismi ile açıklama kısmına yazdığım isim birbirinden farklı ( orada uyanmak lazım aslında, güya uyanık geciniriz, basiret bağlanmış :) )

Dedim 20 TL nin ne dolandırıcılığını yapacak ( yüksek meblağlar da gondermezdim)

Neyse gönderdik. Bekle Allah kodu gönderecek, bekle Allah kodu gönderecek yok. Kendisi de forumda çıkış yapmamış.

O haysiyeytsiz ise megersem, farklı bir satıcıdan sinema bileti almış, parasını da bana gonderttiriyor.

Yani o açıklama kısmına yazdığım isim, kendi ismi. Fakat havale yaptığım, isim bileti satan gerçek satıcı

Araştırdık bulduk, sağolsun, o gerçek satıcı da helal süt emmis. Bana cevap verdi.Dur dedi madem öyle ben bilet kodunu başkasına vereceğim, satmaya çalışacağım. Eğer o satacağım kişi, bu dolandiricidan önce sinemaya giderse, kodu o kullanmış olacak, parasını da sana göndereceğim dedi ve gönderdi sansimiza.

Yani ne tür önlem alınırsa alınsın, ilk önce forumu koruyalım Başkan.

Bu sütü bozuklar her yerde var.