Netflix 3 ortak aranıyor

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Netflix ücretsiz degilmi dostlarım.4 kişi demek 4 ay bedava demektir.ben 2. Ücretsiz üyeliği başlattım.sorun yok.uyelik bitimine 1 gün kala iptal et.yeniden bir sanal kart aç başka mail ile üye ol.o 4 kişiye paylaş.4 lu aranıyor böyle olsun.sonucta herkesin ücretsiz deneme hakkı var.bir ailede 5 kişi olsa 5 ay ücretsiz üyelik demek.4 kişi grup olursa bu 20 ay yapar.bu ay Ahmet için üye ol diğer ay Recep için üye ol.aylik 40 TL ile bir yerde buluşun cayinizi için keyif yapın.netflixte zaten bişey yok.neden üye oldun madem diyenlere denemek için oldum.5 film buldum güzel.gerisi bana uymuyor.cok film yok.1000 film olacak süper olur bazı filmlerde Türkçe dublaj yok.
.

E Çevrimdışı

emir2005

Yeni Üye
18 Ara 2018
6
46
ben almanyadayim burada calisirmi acaba turkiye hesabı, calisirsa katılmak isterim

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Aylık 5 liradan 4 lu grup kurulur.itina ile verilir.gerekli bilgiler itina ile beslenip özenle sunulur ;))
Şaka değil 4lu grup kişi başı 5₺.
Müracaat için lütfen iletişime geçiniz
Fake çalıntı gibi ithamlarda bulunanlar hakkında yasal suç duyurusunda bulunulacaktır bilginize.
Adam gibi katılım bekliyoruz;))

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Aylık 5 liradan 4 lu grup kurulur.itina ile verilir.gerekli bilgiler itina ile beslenip özenle sunulur ;))
Şaka değil 4lu grup kişi başı 5₺.
Müracaat için lütfen iletişime geçiniz
Fake çalıntı gibi ithamlarda bulunanlar hakkında yasal suç duyurusunda bulunulacaktır bilginize.
Adam gibi katılım bekliyoruz;))
Hocam yukarda bahsettiğiniz yöntem pek etik gelmedi bana . Bu konuyu da biz desteklemiyoruz forum yönetimi olarak .

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt