Netflix 3 ortak aranıyor

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
BlackSea BlackSea, dostum ben olayı anlatmak için yazdım .satış yok espiri olarak anlattım.ben ortak işi sevmiyorum.parasal olarak inanki belli süre sonra sorun oluşuyor

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Valla Hintli birisi benim hesabın şifresini bulup haftalarca kullanmıştı adam tvsinde telefonunda bilgisayarinda hepsinde kullanmış. Ben bişe olacağını düşünmüyorum.

Telif hakkı o bölge için ödenmemiş içerikleri izleyemez anlamında demiştim.
Yoksa kullanabilir tabi ama içeriğine bağlı.
Popüler yapımları izleyebilecektir büyük ihtimal. :hihi

G Çevrimdışı

gokselh

Yeni Üye
20 Ara 2018
1
50
Aylık 5 liradan 4 lu grup kurulur.itina ile verilir.gerekli bilgiler itina ile beslenip özenle sunulur ;))
Şaka değil 4lu grup kişi başı 5₺.
Müracaat için lütfen iletişime geçiniz
Fake çalıntı gibi ithamlarda bulunanlar hakkında yasal suç duyurusunda bulunulacaktır bilginize.
Adam gibi katılım bekliyoruz;))

bende katılabilirim gokselhoruz@gmail.com

M Çevrimdışı

Mert2685

Yeni Üye
12 Ocak 2019
1
35
Netflix UHD üyelik için ortak olmak isteyen varsa iletişime geçebilir bir kişi lazım

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
BlackSea BlackSea, usta neden
tekavci
Kayıtsız / Doğrulanmamış

yazıyor.

_1-Netflix-3-ortak-araniyor-Sayfa-9-Tavsiye-FORUMU.png

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
merhaba arkadaşlar,

4 aydır devam eden netflix grubumuzdan bir arkadaşımız ayrılıyor, yerine yeni bir 4. arıyoruz gruba.. ilgilenenlere duyurulur..

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
merhaba arkadaşlar,

4 aydır devam eden netflix grubumuzdan bir arkadaşımız ayrılıyor, yerine yeni bir 4. arıyoruz gruba.. ilgilenenlere duyurulur..
Benim kendi kişisel hesabım var ve her hafta 10,99TL para çekiyor bu normal mi sizce? Yoksa hesabı kapatıp böyle bir gruba mı girsem?

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
ödemeler kredi kartından aylık çekilir, neden her hafta para çekiyor anlamadım.. ayrıca bu şekilde 44 tl yapar ayda ki böyle bir paket yok. biz 4 arkadaş kullanıyorduk aylık 39,99 tl'lik paketi, şimdi bir arkadaşımız ayrılıyor.. istersen katılabilirsin. 40'ar lira peşin ödeme yapıyoruz, 4 ay sonra bir 40 lira daha topluyoruz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt