Neden Türknet

• Konbuyu başlatan tekavci
  • Başlangıç tarihi
L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Bağlamaya kimse gelmez.zaten hattımız var.kapatmayin.transfer edin.size şifreleri yolluyorlar.siz bilgileri sözleşmeyi kargo ile yolluyorsunuz.

transfer işlemi yapınca ben buradan modeme kullanıcı bilgilerini girince direk bağlanabiliyor muyum yani kuruluma herhangi birinin gelmesine gerek yok mu ?. üstelik fiber modemim de yok

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
transfer işlemi yapınca ben buradan modeme kullanıcı bilgilerini girince direk bağlanabiliyor muyum yani kuruluma herhangi birinin gelmesine gerek yok mu ?. üstelik fiber modemim de yok
Selam kardeşim ,anlatamadım sanırım sizin yer en yüksek ne kadar hız alır siteden sorgulatin.16mb ise modem değişmeye gerek yok.32ve üstü ise adsl+2 özelliklerinde olmalı.kimse gelmiyor kuruluma siz sıfırdan yapmiyorsunuz.sadece size kullanıcı adı şifreler gelir modeme girip kullanmaya devam edersiniz.once kaç MB hız alıyorsunuz onu sorgulatin.isterseniz sabit teli verin sorgulatalim

L Çevrimdışı

lolman

Aktif Üye
26 May 2018
521
40
Selam kardeşim ,anlatamadım sanırım sizin yer en yüksek ne kadar hız alır siteden sorgulatin.16mb ise modem değişmeye gerek yok.32ve üstü ise adsl+2 özelliklerinde olmalı.kimse gelmiyor kuruluma siz sıfırdan yapmiyorsunuz.sadece size kullanıcı adı şifreler gelir modeme girip kullanmaya devam edersiniz.once kaç MB hız alıyorsunuz onu sorgulatin.isterseniz sabit teli verin sorgulatalim

Modemim everest sg-1600. yeni seri ince olanlardan

Bu durumda yeni modem almaya gerek var mı

sc.jpg

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
can dostum 35mb hız veriyrolar size elinizdeki modemle en fazla 16mb hız alırsınız.
davetiye kodumuz: QJD13UG43OIE
dostum yukardaki kodu kayıt olurken m.hizmetlerine iletirsen 2 mizde 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanırız.
yeriniz istanbuldaysa avrupa yakasındaysa yardımcı olmaktan çekinmem.
modeminiz adsl+2 özellikte değil.o yüzden hizmet alırsınız ama hızınız 16 dan yukarı çıkmaz.
modem değişimi yaparak 2.el temiz satanlar var 100 tl ye alıp kullanabilirsiniz.
hızınız belkide 100mb çıkabilir ilerki zamanlarda.sorunsuz geçebilirsiniz.
mail adresinizi yazarsanız ben sizi tavsiye edebilirim
hatta telefon numaranızı özelden yazın görüşelim.
önemli olan bir şeyi başından düzgün yapmak.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
T toydosakni, dostum senin önerdiğinde m.hizmetleri filan var da 1000 dakika her yöne konuşma yok sanrıım.
benim kullandığım paket her yöne 1000 dakika 75mb hız engelli tarifesi ve teahütsüz ayda sadece 49tl
ben yıllardır kullanıyorum bazen kavga ediyorum bagırıp çağırıyorum ama sonuçta benim dediğim oluyor:)

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
T toydosakni, dostum senin önerdiğinde m.hizmetleri filan var da 1000 dakika her yöne konuşma yok sanrıım.
benim kullandığım paket her yöne 1000 dakika 75mb hız engelli tarifesi ve teahütsüz ayda sadece 49tl
ben yıllardır kullanıyorum bazen kavga ediyorum bagırıp çağırıyorum ama sonuçta benim dediğim oluyor:)
tam anlamadım dediğini...........75mb hız engelli tarifesi 49 tl değil yok böyle paket.
80 tl yerine engelli 60 tl verilir

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
T toydosakni, Turk.net te ben 49tl ye kullanıyorum sınırsız teahütsüz 75mb hız 1000 dakika her yöne.

T Çevrimdışı

tekavci

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben sistemin bana verdiği degerleri söylüyorum.ayrıca bu degerleri test edip doğruluğunu görmek için hız testleri yapıyorum.aşagıda verdiğim örnekte işyerimdeki degerleri gösteriyor.hız 76mb çıkıyor.

isyeriturk.net.jpg
dostum bahsettiğim şey bu işte vae dediğinden:)bak 2.sayfada yazmışım bende 2 tane turk.net aboneliği var biri yapa biri vae:)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri